Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A rizspépet el lehet előre...

A rizspépet el lehet előre készíteni? úgy értem, hogy elkészítés után kb.2 óra múlva enné meg a babám. Nem lesz baja?

Figyelt kérdés
sajnos pont úgy fog kijönni a lépés, hogy az uzsitt nem tudom frissen elkészíteni. csinálta már így v.ki?
2009. júl. 10. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a pép két óra múlva olyan folyékony lesz, mint a víz. Frissen kell csinálni, adj neki helyette gyümit, az eláll.
2009. júl. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ettől félek én is. estleg felcserélném az ételeket. tehát uzsira kapna főzeléket, vacsira meg pépet? nem jó így?
2009. júl. 10. 12:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem tudod elkészíteni. Én éppen akkor adok pépet, ha megyünk valahova, mert bárhol össze tudom keverni és már eheti is. Külön tárolóba teszem a port egy másikba a vizet és ha kell összekeverem és frissen oda tudom adni.
2009. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem lesznek olyanok a körülmények
2009. júl. 10. 12:47
 5/8 A kérdező kommentje:
a főzelék üveges lenne.
2009. júl. 10. 12:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is úgy szoktam,hogy a cumisüvegbe forrón beleöntöm a vizet,ez bele cumisüveg termoszba,a por(tejpép v.rizspép)

külön,mire kell a víz már ihatóan meleg.Így mindig frissen kapja a fiam,és így teljesen mindegy milyenek a körülmények,akár séta közben,akár egy bevásárló központban,akár az erdőben sétálva stb.

V

2009. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

...bocsi rányomtam:)


Viszont,ha már eszik főziket nyugodtan vihetsz üvegeset+1 kanálka,csak abból is olyat,amit nem muszály melegen enni,mert ugye nem tudod megmelegíteni.

2009. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi.
2009. júl. 10. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!