Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Aki maga készíti el...

Anyukák! Aki maga készíti el a baba ételét, a sütőtököt főzi, vagy süti? Melyik jobb a babának, és elkészítés szempontjából?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Én mindig főztem, mert ilyen pici mennyiség miatt nem lett volna gazdaságos sütőben sütni. Szerintem minőségileg nincs különbség az elkészítésben. Kicsi vízben főztem meg, kis krumplival, a vízből általában nem kellett kiöntenem, így minden vitamin benne maradt.
2010. jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én sütni szoktam. Volt, hogy tejjel elkevertem, volt, hogy csak úgy adtam nekik. Nagyon szerették.

2010. jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg sütöttem. Feldaboltam és másfél-két órát kell sütni 150 fokon. Nagyon fincsi még mi is ettünk belőle.
2010. jan. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én főzöm, nekem egyszerűbb. Nagyobb mennyiséget csinálok és lefagyasztom jégkockatartóban. Párolt almával és krumplival, vagy répával adom. Hallottam mondjuk, hogy sütve talán édesebb marad. De én nem szeretem, a szagát se ha sül, ezért marad a főzés.
2010. jan. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Főztem, sütöttem és pároltam is. A kisfiam semmilyen formában nem volt hajlandó megenni. :(
2010. jan. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Mindig is főztem. Sokkal gyorsabb és egyszerűbb. Héjától megpucoltam, feldaraboltam, mellé alma és krumpli meg csirkehús. Igy az almától édes és finom:) 14 hósom még most is eszik ilyet:)
2010. jan. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Főzöm, tíz perc alatt megvan és szerintem ugyanolyan édes, mint amikor magunknak sütöttem korábban. Ha csak rajtam múlna, akkor ezentúl magunknak is inkább főzném és pépesíteném, desszertnek, nem is gondoltam, hogy így is ilyen finom, ráadásul csak kanalazni kell, mint a pudingot. :-) A körte formájú kanadai sütőtökből készítem.
2010. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én eddig csak sütöttem,ha kap a kisfiam,mi is eszünk.

Megsütöm,teszek bele egy kis olajat,és összeturmixolom.

2010. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha 8 hós már elmúlt a pincurkád, akkor itt egy tutti recept:


1. vajon párolni a sárgarépát(3 db)

2. én kivettem a fagyiból egy adag főtt csirkehúspépet

3. összeturmixolni sült sütőtökkel (1/2 db)

4. kölespéppel dúsítani (1 evőkanál)

3. sajttal(anikó vagy trappista) megszórni

4. 15 percre vissza a sütőben az egészet jénai tálban


5. Kihűl, még egyszer összekavarni és mehet a pici picijába!


Imádni fogja! Garanciát vállalok! :D:D

Kisfiam már türelmetlenül várja, mikor érzi a sütőből kiillanó, nyálcsalogató illatát! :D

2010. jan. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

mindig sütöm. de sajnos nem nagyon szereti már.

sokkal egyszerűbb sütni és egészségesebb is.

2010. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!