Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazóágy-járóka egyben? Mi a...

Utazóágy-járóka egyben? Mi a véleményetek erről? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék külön utazóágyat és járókát venni. A nagyszülők vidéken vannak, és ez a 2az1-ben praktikus lenne. Használja valaki ezt?
2009. júl. 10. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jo őtlet .mivel a járokát nem sokáig használja bár gyerekfüggü.azért az utazoágy praktikus ha sokat utaztok.én ezt venném.
2009. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, elfelejtettem belinkelni a képét :o)

[link]

2009. júl. 10. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Mi a nagymamához használtan vettünk egy mezei kiságyat, így nem kellett szállítani sem. A hálós oldalú járóka nagyon gyerekfüggő. Állítólag másmilyen a kilátás belőle és nem minden gyerek tűri el ezért hosszú távon. Mondom ezt annak ellenére, hogy hálós járókánk volt és nem volt gondunk belőle. Elég nehezen tudtam később használtan eladni, illetve többektől hallottam, hogy nem szeretik a gyerekek az ilyen járókákat.
2009. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mi hagyományos utazóágyat vettünk, hogy tudjuk szállítani is, és itthon ezt használjuk járóka gyanánt.azt az 5-10percet ebben is eltölti,több időt szerintem semmiben sem bírna ki.szeret szabad lenni.

:)

2009. júl. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babóm nem szeretett az utazóágyban lenni, mert nem olyan jól lát ki belőle, és felállni is nehezebb. Aztán vettünk egy fa rácsos járókát és abban szívesen eljátszott. Tettem az aljába habtapit, így volt hogy abban is aludt. Én nem vennék mégegyszer utazóágyat az biztos!Persze minden babó más.
2009. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!