Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járóka helyett utazóágy, vagy...

Járóka helyett utazóágy, vagy utazóágy helyett járóka? Lehet az egyik a másikkal helyettesiteni, vagy mind a kettőt érdemes megvenni/használni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:

miért lenne érdemes megvenni mind a kettőt?

te tudod mire szeretnéd használni, ha szükségetek van rá vedd meg, ha nincs, ne vedd meg!


nekünk nem volt utazóágyunk mert nem aludtunk máshol, járókánk volt de nem használtuk mert bababiztossá tettük a lakást, ha jön a postás mondjuk, beteszem a kiságyba arra a két percre...

2011. márc. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Utazóágyat akkor vegyetek, ha néha máshol alszik a babátok. Otthon abban nem tud játszani, mert nem kemény az alja, ha feláll benne, kb borul az egész.

A járóka viszont nem mozgatható könnyen, mivel azok stabilak, nem szétszedhetőek egy mozdulattal. Járókát akkor vegyél, ha néha "száműzni" szeretnéd a babádat, pl amíg felmosol vagy főzöl vagy bármi.

Járókában lehet aludni és lehet játszani, de nem lehet mozgatni.

Utazóágyban csak aludni lehet, de összecsukható.


Nekünk csak járókánk volt, utazóágy nem, mert soha nem aludtunk máshol.

2011. márc. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát néha alszunk illetve aludnánk a mamánál, és a nagynéninél. Eddig babakocsiba megoldottuk de már nem tudna benne aludni, mert már nagyon elkezdett forgolódni mozogni. A járóka meg azért kéne mert borzasztó kicsi a lakás (rossz elrendezés), és abszolút nem gyerekbiztos, és nem is tudnánk azzá tenni. Igy ha konyhába vagyok nagyon kéne...
2011. márc. 15. 14:09
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor szerintem nem is kérdés ;)
2011. márc. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk csak utazóágyunk van, mert rengeteget utazunk, és szörnyen praktikus - de szerintem járóka helyett is jó. A kétéves fiam a mai napig szívesen elmolyol benne, és nem borul fel vele (Esprit utazóágy), pedig ki is tud belőle mászni már, ha elunja magát.
2011. márc. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor vegyetek mindkettőt!Használtan már jókat ki lehet fogni mend2-ből tesz-veszen vagy vaterán!
2011. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Felesleges mindkettot venni,az utazoagy tokeletesen jo jarokanak is! nekunk is az van.
2011. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk négyzet alakú utazóágyunk volt azt használzuk járókának is! Bár az én lányom nem volt hajlandó abban aludni :( (nyaraláskor kellett volna)


1méter*1 méteres volt!Még megvan de nem használjuk!

2011. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vedd meg mindkettőt.

Az utazóágy direkt átmenetei megoldás, én nem használnám nap, mint nap járókának még a négyzet alakút sem.

Nekünk is van mindkettő, az egyik rácsos masszív járóka, emelhető fekvőfelülettel, a kisfiam nagyon szereti, 2 hónapos kora óta használjuk. (Még most is csak öt hónapos.)

Az utazóágyunk pedig pelenkázóval, tárolórekesszel felszerelt, emelhető fekvőfelületű, szintén 2 hónapos kora óta egyelőre kb. havi egyszer használjuk, ha elutazunk 160 km-re a nagyihoz.

Később még többet fogunk utazni, ezért mi tényleg ki tudjuk majd használni.

2011. márc. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A KIKA-ban vettünk Fillikid márkájú utazóágy-járókát... 90*100-as, könnyen felállítható, nagyon praktikus... csak ajánlani tudom... ez tényleg 2in1... :))))
2011. márc. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!