Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babátok milyen gyakran...

6 hetes babátok milyen gyakran szopik?

Figyelt kérdés
Van már ki alakult napirendje valakinek?
2009. júl. 10. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Ugyan az én babócám 11 hós de én igény szerint szoptattam meg. Volt hogy 2 óránként, de volt olyan mikor bealudt hogy elértük a 4 órát is. Viszont minél gyakrabban teszed Őt cicire annál több a tejcsid. Szia.
2009. júl. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sose tartottam be a 3 óránkénti étkezést,ugy véltem akkor eszik amikor éhes. Illetve előfordult már,hogy kicsit fáradtabb volt és eleve nem evett annyit amennyit kellett volna mert elaludt,ezért számitottam arra,hogy a várt időnél elöbb lesz éhes. Általába evés elött megmértem majd rögtön utánna igy láttam,hogy mennyit evett. Volt,hogy órákat nyammogott,azt hittem na most jól lakot,aztán kiderült inkább csak játszadozott,máskor pár perc alatt akkora mennyiséget evett magam se hittem. Biztos kényelmesebb 3 óránként etetni,de én sose tudtam elnézni ha sirdogál és mindig cicire tettem. Kicsit késöbb azért magátol kialakult egy bizonyos napirend.
2009. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!