Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő múlva tudunk végre...

Mennyi idő múlva tudunk végre kiváltani egy étkezést?

Figyelt kérdés
Már több mint másfél hónapja próbálgatom 7 hós kislányommal a főziket, gyümiket, de nagyon lassan haladunk, sok mindent egyáltalán nem fogad el, de amit benyel, azt is csak pár kanállal.
2009. júl. 10. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Segíteni sajnos nem tudok, csak azért írok, hogy tudd, nem vagytok egyedül :-) Nekem is 7 hónapos a kisifiam, mi is kb. 1,5-2 hónapja kezdtük a kóstolgatást, eleinte egész jól mentek a gyümik. Aztán jött egy fogzásos időszak, azóta nálunk is csak néhány kanállal eszik meg abból is, amit szeret. A zöldségekkel olyannyira nem haladtunk, hogy 2 hete nem is próbálkozok vele. Se krumpli, se répa, se sütőtök, se borsó, semmit nem evett meg. Talán a paradicsomos krumpliból lecsúszott neki néhány kanállal.

Itt már sok helyen olvastam, hogy ilyenkor várni kell, mert még nem készek az adott ételféleség elfogadására. Úgyhogy most várunk, ti sem nagyon tehettek mást.

Ha van tejcsi (nekem van), akkor eszi azt, ha meg tápszer, akkor tápszer. Úgyis a babák határozzák meg az ütemet :-)

Azért sok sikert!

2009. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát mi nem is kiváltottunk étkezést hanem inkább, késöbb van a tej. fél 8-8 között tej van aztán 10 körül volt újra és ez csúszott már 11 vagy néha fél 12-re a 10 órás gyümölcs miatt.7hós nekem is
2009. júl. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát akkor, fő a türelem. Abból úgyis kell sok! :) Jó babázást nektek!
2009. júl. 10. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!