Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az esti szopinál a cicibe...

Az esti szopinál a cicibe párat beleszív majd elkapja a fejét és nagyon sír.4 hós múlt, a foga jöhet?

Figyelt kérdés
Nem az első eset, van tejem, ha megnyomom, jön belőle rendesen. Egyértelmű, hogy fáj neki valami. Majd kiugrott az ölemből. Nem volt hasfájós, de a fogát sem látom még, hogy duzzadt lenne. (persze nyáladzik, tömi az öklét és minden mést a szájába) Olyan ijesztő volt, nehezen nyugodott meg és aludt el. Hogy segítsek neki?
2009. júl. 9. 21:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek, aranyosak vagytok, hogy segítetek. Utolsónak: a mensim már 6 hetes kora óta rendszeresen megjön, és tényleg, az első alkalmakkor ilyen előfordult, viszont később már nem. Most pedig ha minden igaz, peteérésem lehet...

A kislányom felébredt az előbb, de kapott cumit és visszaaludt. Remélem, nyugodt álma lesz. Jó éjt Nektek és a babáknak!

2009. júl. 9. 22:50
 12/15 anonim ***** válasza:
Most nem sokat fogok segíteni, de: nekem is ezt csinálta, amikor ennyi idős volt. A foga még most sem jött ki /7 hós/, tehát nyilván nem az volt és még most is rengete tejem van, tehát ez sem lehetett. Inkább a fáradtságra fognám a dolgot.
2009. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na most én leszek a rémisztgetős mumus, de az én lányom is ezt csinálta. Én nem vártam túl sokat és elvittem dokihoz, kiderült tejcukor érzékeny. Szopizásnál a gyomrába került baktériumok elkezdik bontani a tejcit, ez váltja ki a görcsöket, ettől akart kiugrani az ölemből.
2009. júl. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, Neked minden szopinál csinálta ezt a babád vagy csak néha-néha? Valóban megijedtem, ezért kérdem. Ahogy írtam, a lányom csak olykor-olykor esténként csinálja, de valóban ritkán.
2009. júl. 10. 11:12
 15/15 anonim ***** válasza:
Először ritkán csinálta, majd elkezdte egyre sűrűbben
2009. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!