Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az esti szopinál a cicibe...

Az esti szopinál a cicibe párat beleszív majd elkapja a fejét és nagyon sír.4 hós múlt, a foga jöhet?

Figyelt kérdés
Nem az első eset, van tejem, ha megnyomom, jön belőle rendesen. Egyértelmű, hogy fáj neki valami. Majd kiugrott az ölemből. Nem volt hasfájós, de a fogát sem látom még, hogy duzzadt lenne. (persze nyáladzik, tömi az öklét és minden mést a szájába) Olyan ijesztő volt, nehezen nyugodott meg és aludt el. Hogy segítsek neki?
2009. júl. 9. 21:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen, könnyen lehet, hogy ahogy a szívómozdulatot csinálja, beleszúr a fogába. attól, hogy nem látod, lehet, hogy már meg van indulva neki, icipicit duzzadt vagy keményebb lehet az ínye. ezen segíteni nehezen tudsz, viszont nem biztos, hogy minden szopinál fájni fog neki. max, ha gondolod, próbáld meg ilyenkor bekenni előtte a foginyát valami géllel, pl dentinox-szal. ez kicsit lezsibbasztja az ínyt, talán nem lesz gondja a szopizással.
2009. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ
2009. júl. 9. 21:30
 3/15 anonim ***** válasza:
Végűl hogy evett és mit? Azért vacsizott ugye? Nekem képes volt vacsi nélkül fürdés után többször is lefeküdni, nagyon ilyesztő és idegesitő volt. Végül 5,5 hósan jöttek a fogak.
2009. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Enyém is 4 hónapos múlt és ugyanezt csinálja..:( már teljesen el vagyok keseredve,ahogy,amilyen keservesen sír..nekem napközben is szokta csinálni,de akkor talán jobban elalszik,de az estétől már előre félek..én használom a dentinoxot,de csak rövid távon használ.Ő is nyáladzik,de az ínye nincs megduzzadva.
2009. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 3.5hos.Csinálja amit a te bébid.De én azt vettem észre ilyenkor már nagyon álmos,fáradt.
2009. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Alig evett, illetve alig szopizott valamit, mert amint elkezdte, abba is hagyta és ordított szegénykém meg feszítette ki magát az ölemből. De van azért a kis gyomrában valami, mert most, hogy ilyen melegek vannak, délutántól már másfél óránként kér cicit, úgyhogy evett-ivott a délután és estefelé is, fürdés előtt is.
2009. júl. 9. 21:34
 7/15 anonim ***** válasza:
első vagyok! ha elfogadja az üveget, esetleg fejd le neki a tejet ilyenkor, aztán kicsit később "álmában" meg tudod etetni. ilyenkor ellazul, nem figyel annyira a szívásra, és talán az üvegből nem is kell annyit dolgoznia. persze ez csak átmeneti megoldás, nehogy leszokjon a ciciről, de egyszer-egyszer segíthet.
2009. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi, elfogadja az üveget. Már vagy 5x evett üvegből lefejt tejet az apukájával anno még régebben.
2009. júl. 9. 21:38
 9/15 anonim ***** válasza:
Kislányom 5 hónapos, és ugyanezt csinálja alkalmanként, Én úgy vetten észre, hogy nagyon fáradt ilyenkor, mert ha leteszem az ágyába, pillanatok alatt elalszik. Sőt, ma este, ugyanezt csinálta, útban a szobája felé ráhajtotta a picike fejét a vállamra, és mire az ágyához értem, már aludt. Szóval, esetenként azért van ez, mert fáradt. Viszont, csinálja néha nappal is, olyankor lehetetlen, hogy fáradt, mert felkelés után is előfordul, és Én nem a fogakra gondoltam, hanem arra, hogy talán türelmetlen, és ha nehezebben jön a tejci a szopi vége felé, azért már nincs kedve megdolgozni, mert eszik már sokminden mást is, talán ezért.
2009. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én nem javslom a fejést és az üvegezész, az is lehet, hogy ez az első peteérésed, vagy meg fog jönni, nekem akkor viselkedtett hasonlóan a fiam, de nem csináltam semmit kivártam, pár nap múlva megjött és akkor már nem volt baj. megváltozott a tej íze és szegényke még nem tud szólni, megszokja és a következő hónapban más nem lesz olyan rossz
2009. júl. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!