Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy a tejem nem elég...

Lehet, hogy a tejem nem elég laktató?

Figyelt kérdés
A fiam-4hetes-folyton szopizna még,de közben meg folyamatosam bukik.Sokat eszik,160-akat,mégis úgy tűnik,mintha még éhes lenne.
2009. júl. 9. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is ezt mondták. Szerintem hülyeség! Biztos jó a tejed, ha eleget szoptatsz, akkor amikor a baba kéri, eleget eszel és iszol. Biztos, hogy így is csinálod!:) Az elején ezek egyfolytában esznek, illetve evés után is rajtunk maradnak és cumiznak, mert megnyugtatja őket. Nem írtad, hogy cumija van-e, márhogy cumicumi? Ha nincs, akkor mégtöbbet igényel téged.

Az én lányom most 7 hónapos és az első 2 hónapban szinte egyfolytában szoptattam, aztán fokozatosan csökkent, már nagyon régtől napi 7X szopizik 10-10 perceket. Nincs cumija- nem is kell szerintem-lefoglalja magát és ott az ujja, ha kéri.

Szintén gyakran bukott az elején, ami aggasztó, de ez is elmúlik. Azért beszélj a védőnővel, meg az orvossal!

A fiúk meg különösen zabagépek:)

Sok sikert, jó egészséget!

2009. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Állítólag nincs olyan, hogy "nem laktató" anyatej. Nagyobbik lányommal ugyanez volt, ő 2005 nyarán született, és soha nem tudtam vele betartatni a 3 óránkénti etetéseket. Ő is sokat bukott, azt hittem emiatt van, de aztán mondta a védőnő, hogy az anyatej egyben szomjoltó is, a meleg nyárban valószínűleg emiatt ciciznek többet.
2009. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

az első 2 hónapban az én babám is sokszor bukott, sőt egyszer-kétszer sugárban visszahányta a kaját, de semmi baja nem volt, csak túlette magát

mikor még ilyen picik, szinte egyfolytában a cicin akarnak lenni - kb evés-büfi-alvás-evés-büfi-alvás ebből állt a napom

most 3 hós, nagyon ritkán bukik, akkor is keveset és kialakította magának a napirendjét, étkezéseket

2009. júl. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Igenis van olyan,hogy nem elég tápláló az anyatej!Egy ismerősöm babája nem fejlődött rendesen,pedig rengeteg teje volt..de ha a súlya nő a babának,akkor biztosan jó a tejed.
2009. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Azóta beszéltem a védőnővel,csóválta is a fejét,hogy hogyan jut eszembe ilyen butaság,amikor egy kilót hízott a fiam 3 hét alatt?!Akkor meg nem értem,hogy hogyan lehet,hogy tele a hasa,de még enne?Addig sír,míg mellre nem rakom megint és szopik,nem csak cumizik vele,persze aztán meg jön visza a felesleg.
2009. júl. 10. 09:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!