Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy a babámnak nem...

Lehet hogy a babámnak nem elég laktató a tejem?

Figyelt kérdés
ma töltötte a 3 hónapot és tegnapóts 2-4 óránként eszik.Mivel egészítsem ki?Mit lehet adni neki????????????
2008. szept. 23. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szoptasd igény szerint.Én is aggódtam ilyenen,amikor annyi idős volt a lányom,majd kiderült,h bőven elég neki a tejem és más miatt nyugtalan.Szoptasd akkor,amikor igényli és majd helyre jön.Te sem mindig eszel ugyanannyit.Van,h többször keveset,van,h kevesebbszer sokat.
2008. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindjárt megilyedni, és hozzátáplálni. 3 hónaposan van egy fejlődési ugárus, többet esznek. Szoptass többször, kb 1 hét alatt helyreáll a kereslet kínálat.

Ha nekiállsz hozzátáplálni, el fog apadni a tejed. Ezt ne tedd.

2008. szept. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Most 3 hónapos az én lányom is és kb egy hete óránként kér szopizni , volt már egy ilyen idöszaka de gyorsan abba maradt.Valóban szopiztasd amikor kéri és ha úgy sem boldogulsz akkor gondolkodj a hozzátápláláson.Üdv.
2008. szept. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!