Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 3 hós fiam egyfolytában...

A 3 hós fiam egyfolytában hídba feszíti magát. Miért csinálja?

Figyelt kérdés
Ha ölben van, ha fekszik, büfi után, evés előtt-után. Nem sír, látszik, hogy nem azért csinálja, mert fáj valamije, mert nem sír. Nem értem mi baja lehet?!
2009. júl. 9. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én 3 hós kislányom ugyanezt csinálja...:) Mivel nem fáj semmijük,gondolom ez nem probléma nem?Az én kislányom ráadásul megáll(!) már most a saját lábán,és a frászt hozza rám.Nem tudom beletenni a bébihordozóba,mert kifeszíti a lábait,fel akar állni.És ha meg tud valamiben kapaszkodni,alig bírok vele.:)
2009. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk így indult az átfordulás...

Először hídba ment fel, aztán megtanulta a lábait átpakolni, meg a kezeit behúzni, és hasra fordult.


4 hósan csinálta először, előtte csak "felment" hídba...

2009. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így próbál meg átfordulni. Rosszabb esetben kötöttek a hátizmai, hogy ezt megoldd, tedd gyakran hasra.
2009. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is csinálta, most 4 hós, egy hónapja hasra fordul, és most már vissza is. Állandóan izeg-mozog.
2009. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hú, de jó, hogy itt vagytok, csajok :) már teljesen stresszben voltam, hogy valami baja van

tényleg néha olyan, mintha mindjárt átbillenne hasra, ahogy feszít

2009. júl. 9. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is csinálja, de ő már ide- oda forog. Most 3,5 hónapos. Én sem tudom miért csinálja (nem hasfájós)
2009. júl. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!