Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak azén babám eszik ennyire...

Csak azén babám eszik ennyire rosszul? Kérlek írjatok, mert nagyon el vagyok szomorodva.

Figyelt kérdés
ma voltunk dr nőnél,mert egyszerűen nem eszi a fiam a tápszert. írt fel másikat,mondván,hogy nem ízlik neki. sírva eszi meg,és az túlzás,hogy megeszi,mert kedden lesz 4 hónapos,és még mindig csak 120-at eszik,azt is nagy nyögve. gyümölcsöt,és főzeléket már eszik,de a tápszert nem. most bebát eszünk,eddig milupát ettünk. és még pluszba felírta dr nő a sinlacot. megrendelte a gyógyszertár,holnap lesz. nektek az segített? ja és most egy hónap alatt 10 dekát hízott,bár rengeteget mozog.
2009. júl. 9. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:

az enyém 10 hónapos, és 100-130 ml-t eszik!!!!!!!!!!!!!!

és nem tudnak vele mit csinálni, voltunk már kórházban is.

gyümölcsből, főzelékből hány g-t eszik?

az enyém abból is csak 140-160 g-t :)

a sinlac az egy pép-szerű valami, az nem étvágytalanságra van.

azt mondják, a legfinomabb tápszer a Humana Babyfit. Az enyém azt eszi most.

látod, a 120 nem is olyan kevés :))))))

2009. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
naponta mennyit eszik?De hidd el nem olyan kevés az én kislányom sem szereti a tápit bár hál istennek még van némi tejcim!Most mondjukerősen fogzunk,hát lehet h nálatok is az indult be.....
2009. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bébikaját még csak most kezdtük,a gyümölcsösből ma például egyszerre bevágott egy üveggel. az alma banán volt... hát remélem nem lesz semmi baj vele!!!
2009. júl. 9. 17:43
 4/7 anonim ***** válasza:

egy üveg az 190 g, ha Kecskeméti, ha Univer, akkor az 160 g---ez tök jó!!!!

az enyém eleinte abból is csak pár kanállal evett, csak mostanában eszik meg egy 3/4 üveggel :)

és tudod, 10 hónapos.

2009. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia ! Az én babám 8 hónapos és egyáltalán nem eszik tápszert.Szinte mindet kipróbáltam ,de egyik sem jött be.

Egyébként 4x egyik 110-120g között, alkalmanként. Igaz ez nem sok, de mégis hízott 2 hét alatt 20 dekát.

Ha mosolygós és vidám a babócád ne aggódj.Ő ennyit eszik és kész. Nem kell mindig a "nagykönyvet" szó szerint venni.

2009. júl. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is kínlódunk... egyáltalán nem akarja enni a tápszert, a tejem viszont már kevés... mi még nem ettünk mást, de jövő héttől megpróbálom az almalevet kóstoltatni, holnap lesz 3 hós. Nekünk is tápszerváltással kísérletezik a dokinéni, mi is bebát ettünk, most humana-t. Tényleg jobb íze van, a beba keserű volt... de ezt se eszi szívesen... max 90et tudok vele megetetni... szerencsére még van mellé valamennyi tejem, de ki tudja meddig... remélem mire elfogy, tudok majd neki adni valami mást...
2009. júl. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 5 hós anyatejes 7x eszik egy nap és átlag 80g-ot. Védőnő azt mondta nem gáz igazából nem lehet vele mit csináln9i egész nap forog, sikítozik, kacag teljesen életvidám, erős baba. Neki ennyi az adagja. 6 hóra éppen meg fogja duplázni a születési súlyát ha így haladunk de az elegendő is. Nekem az a fura, hogy még így is azt mondja mindenki, hogy nem kicsi baba. Most 64cm és 6050g, 3160-al és 52cm-el született.
2009. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!