Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet granulátumos teát adni...

Lehet granulátumos teát adni már a 3 hós kislányomnak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan márka mait igen, de felesleges. Ha csak így iszik akor valamelyik köményes már adható ha jól emlékszem-vagy humana, vagy hipp.
2009. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hivatalosan 4 hotol miért akarsz ilyet adni neki nagyon drága és mi ráfáztunk ugy megszerete hogy most nem hajlando vizet inni pedig már 1 éves ha tehetném vissza csinálnám én 3 hosan adtam neki elöször
2009. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A hipp csak 4 hónapos kortól adható, nekem úgy rémlik, hogy ez a legkorábbi.
2009. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Adj neki sima vizet, teljesen felesleges már most cukros löttyökkel itatni. Az enyém majd egy éves, de még csak 6 hósan kezdtem a gyümileveket, azokat is higítva. Amúgy meg vizet iszik, vagy nagyon világos teát, cukor nélkül.
2009. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az én kislányom kis cukor nélkül nem iszik meg semmit, az legyen tea vagy víz! Amikor először is adtam neki de akkor cukor nélkül próbáltam mindig, de állandóan csak fintorgott és kiköpte!szerintem a kórházba jól megcukrozták a teát, mert azt kapott!
2009. júl. 9. 15:13
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Mi ittuk 3 hónaposan a 4 hósnak valót, csak kevesebb granulátumot raktam a vízbe, mint amit írt.
2009. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

én inkább még filteres bébiteát adnék neki, pici cukorral. így biztosan tudod, mit ivott meg. megmondom őszintén én kétfajta ilyen granulátumos teát próbáltam ki. megkóstoltam, olyan iszonyú édes volt, hogy többet nem is adtam a gyereknek.

lehet, hogy sokan lehurrognak, de ennél jobbnak tartom azt is, ha bébiitalt adsz neki felesben vízzel.

2009. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

Az én lányaim 3,5hósak. A Hipp-es gyermekteát már 4-5hetes koruk óta isszák. A védőnőm ajánlotta,mert hasfájósak voltak. Az hogy csak 4hós kortól lehet nekik adni csak az Eu rendelet miatt van ráírva. Az én babáim egyáltalán nem szoktak rá. Ugyanúgy megisszák a vizet. Annyi hogy annak a mennyiségnek a felét teszem bele mint ami rá van írva.

2009. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ezeket a gyógyszertári édesköményteákat én se innám meg,a kamilla meg egyenessen fúj...szegény gyerektől mér várjak olyat amitől nekem is hányingerem van...a hippesnek legalább van egy kis jó íze..
2009. okt. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!