Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápláló az a része a tejnek,...

Tápláló az a része a tejnek, ami először jön a ciciből?

Figyelt kérdés
Ha keveset eszik a babám, abból az anyatejből adok neki, amit felfogok szoptatás közben. Ugyanis míg az egyikből eszik, a másikból csöpög. Az ugye a tej eleje, nem a zsíros vége. Jól is fog lakni tőle vagy csak töltöm vele a gyomrát? Vagyis pótlásként van értelme odaadni, vagy inkább tápszerrel pótoljak?
2009. júl. 9. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, az eleje a szomjoltó, vizes rész, tehát kevésbé tápláló, mint a közepe, ami zsirosabb. Én a helyedben mindenképp az anyatejet adnám neki pótlásként, amig csak van tejed, ne tápszert adj.
2009. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy kell tápszer! :) Ha csöpög, azt jelenti van elég tejed. Nyugodtan add oda neki a "csöpögött" tejet. Ha a másik melledet rendesen kiüríti, akkor megkapja a tápláló, zsíros hátsó tejet. Ha ez sem elég, akkor visszarakod még cicire. :) Amúgy huncut kis zsiványak, vigyázz velük, mert hajlamosak a babák, hogy nem erőltetik magukat, hanem sírva fakadnak. Ez azt jelenti, hogy az első tejet kiszívja, mert az könnyen jön, utána kiabál, hogy éhes. Ha odaadod neki a cumisüveget, nem fog enni tovább (ezért jobb pohárból, vagy kiskanállal adni a póttejet)! Tehát figyelj rá, hogy tényleg egyen! :)
2009. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindig megkínálom a másik ciciből is, és ha túl türelmetlen, hogy teljesen kiszopja, akkor cserélek. Ven, hogy 2-3x is egy szoptatás alatt. De megpróbálom átrázni, hogy leemelem, felültetem és ugyanoda teszem vissza.A tápszert meg felejtsd el!
2009. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehogy tápszerezd, ha van tejed!!Tökélezes persze az is, ami először kijön.
2009. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!