Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babátok hány kiló...

7 hónapos babátok hány kiló és hány cm? Fiú vagy lány?

Figyelt kérdés

Enyém lány, 9,300 és 71 cm. Ő nagy babának számít. Szeretném kicsit "felmérni a mezőnyt", ezért kérdezem. :)

Előre is köszönöm, ha valaki válaszol rá, tudom, ezer ilyen kérdés van hetente, de scpeciel egyet se találok most.


2009. júl. 9. 12:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm Lányok! :) Úgy látom, akkor annyira nagyon mégse vagyunk kakukktojás ezekkel a méretekkel! :) 6 hónapos kora óta 300-at hízott, tehát még fél kilót se. Én is úgy látom, lassult már a hízás üteme, épp ideje is volt. :)


Ismételten köszönöm, hogy válaszoltatok, és jó egészséget kívánok én is MINDENKINEK!!!

2009. júl. 9. 13:09
 12/15 anonim ***** válasza:
Az én babám "nyert", ő 10 kiló és 76 centi, lány 7-én volt 7 hónapos.
2009. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Húú! Bakkerman! :)) Szép nagylány! :)) De ő jó hosszú is! :) Lényeg az egészség, jó babázást Neked is! :)
2009. júl. 9. 13:19
 14/15 anonim ***** válasza:
A fiam 2hét múlva lesz 7 hós, 9800 gramm és 75 centi.
2009. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szép nagy fiad van, gratulálok! :) Ha fiam lenne, én is örülnék a nagyobb méretnek, de hát a szentem kislány, és egy fiú méreteit tudhatja magáénak (egyelőre legalábbis) :) Jó egészséget kívánok Nektek is!
2009. júl. 9. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!