Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a megmaradt...

Mit csináljak a megmaradt bébi kajcsival?

Figyelt kérdés
5 hónapos a gyerkőcöm, most kezdtem el a kóstolgatást. Megfőztem 1 szem krumplit, de egyenlőre 2 apró darab bőven elég belőle a babámnak. Lefagyaszthatom mini adagokban? Vagy inkább főzzek minden nap újat neki.
2009. júl. 9. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A krumplit semmiképp ne fagyaszd le és ne tedd el másnapra. Az állaga sem lesz jó.
2009. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne fagyaszd le, minden főzz neki frisset.
2009. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egy szem krumpli maradékát dobd ki! A krumpli amúgy sem jó fagyasztva. Én az üveges bébikajából mindig veszek ki egy adagot, ha az kevésnek bizonyul, akkor tiszta kanállal veszek még, ami megmarad, meg másnap elfogyasztjuk. Amit frissen csinálok meg általában 2 napra szoktam, az egyiket AVENT-os pohárabn beteszem a hűtőbe, a másikat megetetem, de ha abból marad, azt kidobom.
2009. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!