Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy a babám herpeszes...

Lehet, hogy a babám herpeszes lett?

Figyelt kérdés
8 hós kisfiam szája két sarka piros, és mintha sebes lenne. Múlt héten herpeszem volt, de sűrűn mostam kezet, nem puszilgattam, és igazából ki sem jött, nem lett sebes, hólyagos. 2x szoptatok még, lehet, hogy a seb a cumitól jött ki, vagy a kanáltól, amivel eszik, vagy herpesz is lehet?
2009. júl. 9. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy herpesz, inkább csak valami kicsíphette neki a száját, ha mindkét sarkában ugyanolyan. nekünk a dokinéni írt rá kencét egyszer, mikor ilyen volt a szája. azt mondta, hogy lehetséges, hogy paradicsomos kaját evett, és utána rajta maradt a szája sarkában a hami, és kicsípte. illetve én azt vettem észre, ha babapiskótát rágcsál a fiam, utána mindig piros neki a szája sarka. szerintem nagyon odanyomja a piskótát, és attól. ez el szokott múlni magától is.

én a helyedben inkább megmutatnám a dokinak, meg tudja állapítani, hogy herpesz, vagy valami ahhoz hasonló, és akkor bizosan tud rá írni kenceficét:-)

2009. júl. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak akkor kaphatja el a herpeszt, ha már hólyagos és kifakad (ekkor fertőz), ha neked idáig nem jutott, és ráadásul tiszta kézzel fogtad meg, nem puszilgattad, nem kaphatta el. Ezt azért tudom, mert az én kisfiamnak volt herpesze 2 hetesen, akkor kiokositott minket a bőrgyógyász.
2009. júl. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!