Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen a 8hónapos babám?...

Miért ilyen a 8hónapos babám? Egyszerűen nem tudom letenni, és ma már szopni se akart.

Figyelt kérdés

állandóan sír,és vagdossa magát,ha le akarom tenni,de az sem jó neki,ha a hasamra,lábamra ültetem,csak a karomban akar lenni.És úgy sír,mintha fájna neki valamije,pedig látszólag semmi baja.

Amellett eddig is csak reggel,este szopott,de ma reggel az istenért nem tudom megszoptatni.

Kezdjek aggódni,hogy ennyi volt a szopi?


2009. júl. 9. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
a fiam csinálta ezt annó amikor elválasztotta magát egyik napról a másikra!Azért remélem nálatok csak egy kis sztrájk van!Én akkor adtam neki teát és onnantól nem bírtam megszoptatni,még a lefejt tej sem kellett neki!
2009. júl. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a foga fáj baromira, fáj az inye mikor szív, ezért jól felhuzza magát, mert nagyon èhes, de kaját nem kap. Kanalazd bele a lefejt tejet. Ha kanállal elfogadja, akkor ez a gond, igy csak átmeneti marad.
2009. júl. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a kanalazás nálunk nem jön be,mert nem tudom kifejni azt a pár ml-t ami van a ciciben.érdekes,mert a varázsitatóból simán iszik(szívnia kell),és pépes ételeket is eszik rendesen.foga még egy sincs :(

mellesleg mindenkire mosolyog,nevet,csak velem ilyen "kétszínű",hogy nem tehetem le,de a cicim meg nem kell

2009. júl. 9. 09:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk 2 hete kezdődött,hogy csak velem van el.

A férjem kezd kikészülni,hogy nála ordít:(!

Nehéz így,tudom,de el fog múlni !

2009. júl. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már csak pár ml van, azzal már nem kinlódik, teljesen érthető, hogy tiszta ideg, mert nem tud normálisan reggelizni, hisz a tej nem jön. Eljött a fájdalmas idő a szopi végéhez. Gondolom tápit is eszik, ez lesz a reggeli, nincs ezzel semmi gond, nagyon ügyes vagy hogy eddig szopott!
2009. júl. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tápszert nem kap,csak tejpépet.eddig elég volt neki ébredéskor a cici és 2,5óra múlva evett gyümölcsöt.de ha most reggel is tejpépet kap,akkor megint borul a napunk.

amúgy egész nap kínálgattam cicivel,és csak 5órakor volt hajlandó elfogadni.remélem azért még egy kicsit kihúzzuk cicivel

2009. júl. 9. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!