Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 7 hónapos, és eddig...

Kisfiam 7 hónapos, és eddig csak anyatejes volt. Most úgy gondolom, elkezdem a hozzátáplálást. Először csinálok csülkös pacalt, szerintem az jó kezdésnek ugye?

Figyelt kérdés
Aztán már a marhalábszár levest úgyis megkóstolta,így azzal sem leszek gondban.Vélemények?Csirkét is adjak?
2009. júl. 8. 16:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Sült kolbász, véres hurka ki ne maradjon már!

Ejnye lányok alap kaja egy 7 hónapsnak:D

Lehet én is azt adok az 5 és fél hónapos pasimnak:) Majd megírom, hogy ízlett neki:D

2009. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

ÁÁÁÁÁÁÁÁ ekkorát nem tom mikor röhögtem!

Végre egy két lábon és a földön járó ember!

2009. júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy ezzel "örömet" tudtam szerezni Nektek!Hát én is jókat röhögtem!Legalább jó volt ez a nap!:) Viszont annak a "kedves"válaszolónak üzenem,hogy holnaptól ne jusson kenyér az asztalára,mert lehülyézett nem csak engem hanem az én édes kisfiamat.Ezt még viccből sem "mondanám".Idióta!

Mindenkinek szép estét!

2009. júl. 8. 19:51
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem lemaradtam erről a kérdésről, mert kicsit megülte 5 hósom pociját a chilis bab, amit vacsizott...

A gyerekszoba most nálunk most biológiailag fűtött...


Mindjárt viszek neki egy üveg jó hideg Coronitát, hogy kicsit helyretegye a pocakját.



(végre egy kérdés, aminek értelme is van... :-)

2009. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszolónak üzenném, hogy ha meghajtja a babádat a chilisbab, akkor rumot adjál neki.
2009. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
:D:D:D:D:D
2009. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Na megvolt vacsira a sült kolbász, mustárral ízlett a kis husimnak:)

Utána legurított egy korsó sört. Böfizett kettőt, aztán tv-t néztünk hajnalig és kidőltünk:)))


Váááá:D:D:D

2009. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Te jó ég, lassan 3 éve tettem fel a kérdést, végig olvasva így negyed 11-kor este jókedvre derített! :) Voltak azért olyanok, akik komolyan is vették...:P :P :P

Hogy repül az idő! :))))

Ja! Most 3 éves elmúlt Gyermekem,(ez igaz is) és még egy vicc: Minden reggel kaviárral indul a nap! :D


Mindenkinek aki ezt olvassa, jó egészséget, sok-sok örömet és boldogságot kívánok! :)

2012. jan. 24. 22:15
 29/30 anonim válasza:
kisejlik a cigány véred, kérdező. egyébként nem voltatok viccesek.:c
2013. jún. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Hát te nagyon hülye vagy, már ne haragudj! Egy: nem vagyok cigány,2: szerintem te vagy az, 3: megnézted a kérdés kiírási időpontját?

Elég szomorú, hogy te így fogod fel, el tudom képzelni milyen lehet a humorérzéked. De ez már a te bajod, "kedves" válaszoló! Minden jót kívánok! :)

2013. jún. 18. 12:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!