Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények a járókával kapcsol...

Vélemények a járókával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A férjemmel és anyósommal hadilábon állok ezzel a témában, mert szerintük nyugodtan kint lehet egész nap a kisfiam (9 hós). Csakhogy van egy két éves nővére és ha kint van mellettük kell állni és mellesleg semmilyen házimunkát nem lehet így megcsinálni. Szerintetek?
2009. júl. 8. 13:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Tök igaza van az előttem hozzászólónak.
2009. júl. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált. Én nem járókát, hanem "ketrecet vettem". 6 szöglető fa rácsos ketrec, aminek nincs alja. Az ajtaját meg lehet később használni arra, hogy egy szobát lezársz vele.
2009. júl. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

megnyugodtam, hogy nem csak én tartom jó dolognak

persze nálunk sem egész nap van benne de igenis szoktatom, mert a nagyobbik ha kint van nálunk is kisérletezik vele és játszani próbál, de néha kicsit durván és hát mégse állhat meg az élet azért mert vagy két aranyos gyerkőce az embernek.

nekem a biztonság fontosabb és én is járókára szavazok csak kár, hogy a férjem meg anyósom ennyire ellenzik

2009. júl. 8. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!