Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok enni ebédre, tízórai...

Mit adtok enni ebédre, tízóraiara és uzsira egy éves Babátoknak? Miket főzhetek magunknak, amit Ő is megehet?

Figyelt kérdés
Neki hiába főzök külön, nem hajlandó megenni. Általában üveges bébiételt eszik ( sokszor próbáltam főzni neki, de nem ette meg, csak néhány kanállal) , de ha olyat főzök, amit szerintem megehet, azt szívesen eszi. Csak az a baj, nem nagyon tudom, miket főzhetnék magunknak! Köszi a válaszokat!
2009. júl. 8. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
én tegnap pizzát sütöttem, paprikáskrumplit is szereti, most épp rakott krumplit csinálok. de a rántott hal, krumplipüré is nyerő. mást még én sem merek adni neki. szóval én is kíváncsián várom, hogyan tovább:)
2009. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha főzeléket főzök akkor most már abból szokott enni a fiam is (szintén 1 éves). Pl. tök, borsó, zöldbab
2009. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!