Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvihetem 7és fél hós kislányo...

Elvihetem 7és fél hós kislányomat strandra?

Figyelt kérdés
Délután szeretnénk strandra menni,de nem tudom merjem-e a picit elvinni!Mit adjak rá,ha mégis elviszem??
2009. júl. 8. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért ne vihetnéd? Az a lényeg, hogy 15h után menjetek és hogy főleg árnyékban legyen és be legyen kenve 50 faktoros naptejjel. Nem árt egy kis sapka sem és valami napozó vagy ilyesmi mehet rá nyugodtan. Bár nem tudom, hogy az ország melyik részén laktok, nálunk nincs túl meleg. Az időnek megfelelően öltöztesd. A vízbe azért nem javaslom, hogy bevidd, ki tudja milyen emberek fürödtek benne, fertőzést kaphat. Na azért a medence széléről a lábacskáját bele lehet lógatni nyugodtan. ;-)
2009. júl. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szigetvárra mennén!Itt jó idő van,és mindenképp csak délután indulnánk!!
2009. júl. 8. 09:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, menjetek csak! Mi balcsiztunk hétvégén (7hónapos babával) :)

Feküdjetek árnyékba, adj rá egy pelust és egy sapit meg 50 faktort és kész :)

Jó pihenést!

2009. júl. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!