Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szeret aludni?

Miért nem szeret aludni?

Figyelt kérdés
Kislányom 11 honapos múlt. Nappal 2x alszik fél-fél orát, előtte szopizik, aztán ringatom, ő sír, berakom a kiságyba, felébred és kezdődik minden elölről. Éjjel 3-5 alkalommal ébred, nehéz visszaaltatni, hajnali 2-kor, kezd össze-vissza mászni, majd 6 orakor legkésőbb ébred. 11 kilo, nagyon nehéz hordoni, mit tegyek, hogy szeressen aludni?
2009. júl. 7. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én babám még csak 4 hónapos,de ugyanilyen :(Most pl reggel 7 óta harcoltunk az alvással és most aludt el..pedig álmos.Ő sem könnyű,már majdnem 8 kg.és még ülni sem tud,így hurcolom őt egész nap,mert letéve sincs el sokáig..3. babám,de az első kettő jó alvó volt..Majdcsak kinövi előbb-utóbb,addig pedig kitartás.
2009. júl. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

NE nevess, nézesd meg, hol van vízvonal a lakás alatt!

Csinálj hűvöset, lengén öltöztesd, és ne legyél vele ideges! Nálunk is kb. hasonló a helyzet, de mivel én is holtkóros vagyok, tudom milyen, mikor az ember nyugtalan. Sokat vidd levegőre, nem tudom megy e már, de ha igen, sokat menjetek, fáraszd le. Pakoltasd, fussatok, itasd, ha felébred mindig cseréld ki a pelusát. ÉS rendezd át a szobát! HA sötétben alszotok, csinálj enyhe fényt. Meg próbáld meg nem szopival altatni. Feküdj mellé és csinálj nagy nyugalmat, ne csinálj felhajtást az altatásból. Okosabb ő már, beszélj vele. Én pl. a délutáni alvásnál halk zene mellett a babakocsiban altatom el, mert szopival aludt 10 hós koráig, aztán nehéz volt utána. Este meg kettőnk közé teszem, 14 hós és tehéntejet adok neki cumiból és ha megitta nem engedek! Kicsit ring a popsi és alszik is. Nem szabad hagyni, hogy felkeljen. VISZONT! Lehet könnyebben lesz majd szobatiszta, mert nem lesz álomszuszi. A nagyfiam nem ébredt fel 6 éves koráig éjjel, ahogy leraktam, úgy ébredt. (nem volt beteg)Ez sem jó. Szóval nyugi, az a legfontosabb! És lehet inkább csak egyszer kellene többet aludnia napközben.

2009. júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!