Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem vágyom a babával babaúszás...

Nem vágyom a babával babaúszásra, meg zümmögőre, és ringatóra, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy azért van, mert mindig sok ember közt dolgoztam, és én most nagyon jól érzem magam vele itthon kettesben. Egyszerűen nincs kedvem emberek közé menni, nagyon jól elvagyunk. 7 hónapos. Csak én vagyok ezzel így? Ti mit gondoltok erről?
2009. júl. 7. 12:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%

Az az igazság, hogy nem ismerkedem ám...

Én eléggé zárkózott típus vagyok, illetve nem is zárkózott, de nem szeretek ilyen helyzetekben ismerkedni, csak azért, mert adott pillanatban ott van egy olyan ember, akivel dumcsizni lehet.

Nem vagyok ez a dumcsizzunk a babákról típus.

Sőt.

Az agyamra tudna menni, hogy mindenkinek tökéletes gyereke van, és még nem is ismerjük egymást, de már hencegnek a kis tökéletes kölkökkel.

Nem érdekel.

Nem vagyok rá kíváncsi.

Ezért aztán nem ismerkedem.

Oda megyek, úszunk, masszírozunk, védőnővel beszélek, eljövünk. Pont.

Semmi több.

Nem ismerkedni járok, nem szeretem a kismamákat... a legtöbb iszonyúan fura nekem... és akkor még finom voltam, és nőies...

2009. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmit érzek én is. Pedig én elég nyitott típus vagyok, ez meglátszik a baráti körünk (nagyságán) is. De most (pont most) nincs kedvem új emberekhez, új helyzetekhez, és beszélgetni a babákról... Pedig alapjában ilyen vagyok, ezért is furcsállom, miért van ez velem.
2009. júl. 7. 13:24
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi jártunk ringatóra is, meg úszni is fogunk. Nagyon szereti, meg a gyerekek társaságát is. Persze nekem is jó emerek, anyukák közt lenni. 10 hós aktív kisfiú
2009. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért, mert a baba kitölti az ember életét, nincs nagyon szükség másra.


Azért a babaúszást kipróbálhatnátok, én minden fórumon elmondom, hogy nagyon nagy élmény a babának és a mamának is (sőt apának is)!

Nem kell mással foglalkoznod, csak a babával!

Az enyém annyira imádja az úszást, hogy el sem lehet mondani!

Menjetek el, meglátod, hogy utána már nem lesz kérdés, hogy menjetek-e még.


A ringatót, és a többi nagy "tömeg"megmozdulást én nagy ívben kerülöm.

2009. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Babaúszást ki tudjuk védeni, van medence a családban, (és más gyerekek is vannak), így ott élvezkedünk néha. Persze szakember nincs a közelben, csak úgy elvagyunk a vízben. Tudom, ez nem azonos a babaúszással.


Azért köszi a tippeket, meg a hozzászólásokat, remélem pár hónap múlva változni fogok, illetve visszatér belém az élet, és lesz kedvem újra idegenek közé is menni. :))


Jó babázást mindenkinek, és köszönöm, hogy mindenki normálisan szólt hozzá. :)

2009. júl. 7. 13:40
 16/17 anonim ***** válasza:
Én sem jártam sehova, pedig néha jó lett volna, de a gyerekem nem igényelte, nem szerette. Most a másodikkal meg már nem is érdekelnek.
2009. júl. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Az én babám most 7 hónapos. Mindenki kérdezgeti tőlem, hogy hova járunk?! Nem járunk sehova... de mivel állandóan kérdezgetik úgy éreztem, hogy én vagyok a deffektes. Örülök, hogy rátaláltam a kérdésre.

Ha még olvassátok, kíváncsi vagyok ki mikor vitte végül társaságba a babát?! Már ilyen szervezett programra vele egykorúak közé... vagy sz@rtatok a világra és nem vittétek? :-)

2010. okt. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!