Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Laktoherb teától lehet hasfájó...

Laktoherb teától lehet hasfájós a babó?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 06:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen lehet, próbáld meg a Hipp szoptatós teát szerintem sokkal finomabb és édeskömény is van benne ezért nem okoz hasfájást, igaz ez egy kicsit drágább, de szerintem megéri.
2009. júl. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,mert az is edeskomeny tartalmaz. Sot, ajanljak hasfajos babaknak is, mert nyugtato. De hat baba valogatja...
2009. júl. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen lehet, próbáld meg esetleg más higitásban is (higabbra).
2009. júl. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem a laktoherbtől nem,de valamelyik(most nem jut eszembe a neve)attól fájta babám pocija.válts teát.már annyi féle van
2009. júl. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én babám attól lett hasfájós:( Sőt az édesköménytől is fájt a pocija.Vannak babák akik érzékenyebbek rá.Próbálj ki mást,ha úgy látod,hogy attól fáj neki a hasa.
2009. júl. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak is fájt tőle. Sőt! A Mecsek Baby teától is.

Szerintem válts teát!

2009. júl. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam valahol, hogy a hasfájós babák idegrendszeri fejletlensége okozza a tüneteket, van néhány dolog a ami fokozhatja, mivel a Laktoherb teában van édeskömény ami fingató, megterheli a belecskéket. Ettől függetlenül én nem hagytam fel az ivással, a baba sok mozgása, erősödése csökkenti lassanként a fájdalmait. Kitartás , ez egy ilyen időszak, ki kell bírni valahogy, nekünk a minden szopi előtti Infacol segített, de nem garancia. Ahogy erősödik a baba-csökkenek a tünetek.
2009. júl. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De lehet ám! Nálam szerencsére nem, de a nővérem mindkét gyerekénél egyértelműen az volt a hasfájás oka. Én a DM-es szopis teát iszom, pár szerintem ugyanaz, mint a Laktoherb. Árban is.
2009. júl. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én babábnak is fájt tőle a pocija,mire rájöttem,hogy nem szabad a dobozra feltüntetett higításban alkalmazni.1 liter vízhez 1 filter.De igazából amióta nem iszom annyit,nem vettem észre különbséget a tejci mennyiségével kapcsolatban.
2009. júl. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, a laktoherb teában többféle gyógynövény is van, a szopiteák közül leggyakrabban ez meg a naturlandos nemjuteszembeaneve tea okoz gondot. Próbáld ki esetleg a Mecsek tejszaporító teáját, az összesen 3 összetevőt tartalmaz (ennek ellenére szerintem van olyan hatásos, mint a többi). Ha attól is fáj a babád pocija, akkor valószínű, nem bírja az édesköményt, és akkor semelyik szopiteát nem ihatod. Az én babám szerencsére ezt bírja, a többit viszont nem.
2009. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!