Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnátok az ilyen...

Mit csinálnátok az ilyen bútorral?

Figyelt kérdés
Nem akar szűnni az új fenyő pelenkázós kómód szaga, 2 hete éjjel-nappal szellőztetem, és már ideje lenne bepakolni a kisruhákat, 2 hetem van a kiírt időpontig és a szag siznte semmit nem enyhül. Félek átveszik a kisruhák is.
2009. júl. 6. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Mosd át babafürdetös vizzel ha elkezded használni hanarabb elmegy a szaga.
2009. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Amikor én terhes voltam, a férjemmel ki kellett vinnünk a nappaliba a matracunkat, mert a fenyőágy szagától olyan rosszul voltam, hogy nem tudtam bemenni a hálóba. Ő nem is értette miről beszélek, azt mondta, épp hogy van egy kis kellemes fenyő illata. Amint megszültem, elmúlt, észre sem veszem. Nem lehet, hogy téged is emiatt zavar? Amúgy engem az új konyhabútor és a könnyűszerkezetes házunk illata is kikészített. Az utolsó percig.
2009. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Nehogy megvizezd a fenyobutort!!! En a helyedben felhivnam a ceget akiktol vettuk a butort, es megkerdeznem mit lehet tenni. Ne ragd be a cuccokat, mert tenyleg atveszi az illatot (szagot).
2009. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A belső rész bútorlap (nem fa), lehet hogy azt tényleg érdemes valami jó illatúval áttörölni.

Egyáltalán nem vagyok érzékeny a szagokra, nekem még tetszik is, csak a kis ruhákon nem tetszene, meg a babát sem szeretném ilyen intenzív szagnak kitenni.

2009. júl. 6. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Mi is új fenyőbútorral rendeztük be a babaszobát. Új,fenyőfa illata volt (van), nedves ronggyal töröltem át, és pár nap szellőztetés után betettem a frissen mosott babaruhákat. A mai napig öblítő illata van a ruháknak,nem vette át a fa szagát. egyébként én is erősebbnek éreztem a szagát, mielőtt megszültem volna, aztán mikor hazajöttünk a kórházból, már nem volt durva.

Szerintem nyugodtan pakolj bele, nem veszi át a szagot.

2009. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, úgy lesz!
2009. júl. 7. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!