Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos ma a lányom....

10 hónapos ma a lányom. Egyszerűen borzasztó állandóan feláll, és fogja a kezem, hogy gyalogoljunk. Mászni nem mászik, leülni nem akar. Egész nap ez megy. Zombi vagyok! Más is van így?

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így voltam sokáig. Aztán végre 13 hósan elindult egyedül. A helyzet most sem jobb, állandóan pakol, leszedi a terítőt, kiborítja a kukát, kapcsolgatja a Tv-t, bekapcsolja a számítógépet, megkopasztja a virágokat!
2009. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt csinálom, amit te.Csak én egy 10 hónapos kisfiúval. :)) Segíteni nem tudok, de legalább tudod, hogy nem vagy egyedül!!
2009. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Azt mondod nem mászik rögtön felált ez baj idegrendszei sérülés okozza. közismert nevén hiperaktiv de ma már mindenkira ráaggatják. Nincs gáz mászkálj te is négykézlább ne sétálgas vele ha nem javul az alapozo terápia segit ezt a minden hiperaktiv lodalon metelálod. Nem kell aggodni ha fejlesztö játékokat játszol vele nem lesz baj arra figyel hogy a gyerek idegrendszere 6 éves korára fejlödik ki teljesen utánna már késö én nem foglakoztam vele mindenki azt monta nincs jelentösége de van ma már tudom nekünk már késö tanulási nehézségein vannak minden iskolábol kirakják nemsokára 9 és most végeztük el az elsöt. Fejlesztés fejlsztés fejlesztés és akkor nem lesz baj késöbb.
2009. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az en fiam is ezt csinalja amit a tied.Hat szerintem nem lesz baj,miert lenne.Tul van aggodva itt minden.En is zombi vagyok,varjuk mig megtanul egyedul jarni addig is kitartas.
2009. júl. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem tudom,de asszem 1 napon születtünk!Csak én 20 évvel korábban :-D
2009. júl. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
10hónapos ma a lányod???akkor gratula,egynapon született a fiammal:)))amugy az enyém mászik,ül is,de szeret sétálni!néha ö sem akar leülni játszani!
2009. júl. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az én lányom 11 hónaposan kezdett el sétálgatni úgy, hogy fogtuk a kezét.Egész nap ment.Most 13 hónapos,már 1 hónapja csak az egyik kezét kell fogni.Tud egyedül menni,de nem merem elengedni a kezét,mert nem figyel és néha eldől.Elveszíti az egyensúlyát.Nem hiperaktivitás,hanem egészséges érdeklődés.Így fejlődik igazán a pici.Nem Te vagy az egyetlen, a baráti körünkben is 3 pici gyermek is ugyanezt csinálja. Az én lánykám még szopik is, és anyafüggő.Néha még pisilni sem tudok kimenni, leül max.5 percre,aztán usgyi.Kis turbó-tolyogó. :) Kitartás!
2009. júl. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gratula a babádhoz!

A lányom 16 hónapos és 3 hónapja próbálunk járni, de még mindig fogni kell a kezét és 1 percet sem hagyja, hogy letegyem a seggem.

Mászott kb. 2 hetet, de mégsem hiperaktiv, vagy mi a bánat, ahogy az előzőekben irták.

Egy kézzel kapaszkodik a szekrénybe és a másikkal pakol ki mindent, a távirányitót rágja, nyomkodja, a hifit üti-veri a cd,tartót leszedi, a fedőkkel csörömpöl, de legalább elfoglalja magát kb 5 perce, mert rájön, hogy nem fogom a másik kezét és már hiv is.

A konyhai dolgokat meg tudom csinálni, úgy, hogy a kisszékében rajzol, vagy olvasgatja az újságot, vagy lapozza a kiskönyvét.

2009. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ismerősöm, akinek van két fia, az egyik 11 éves, a másik 9 és még beszélni sem tudnak, csak makognak és ezt nem bántásból irom, mert az anyuka is tudja, hogy az egész azért van, mert egész napra bevágta őket a kiságyba, hogy ott játszanak, magukban, egyedül.

Most meg szivja a fogát, hogy még egyedül enni sem tudnak rendesen.

A nagyobbik már valamennyit javult, de belőle sem lesz normális ember sosem.

A kicsi az még éjszaka bepisil, napközben is pelenkázni kell, mert elfelejt szólni, ha wc-re kell mennie.

Sajnálom, de valahol mégsem, mert nem foglalkozott a fiaival.

2009. júl. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi a választ, és boldog szülinapot kívánok azoknak akik akkor születtek amikor az én lánykám.

Nem hiszem, hogy hiperaktív lenne azért mert korábban elindul mint esetleg kellene. Letudja kötni magát a formaberakóval, képeskönyvel, műanyag flakonnal....egyszerüen szeret járni.

"Örülök", hogy más is van így, azért kicsit megnyugtató a dolog:)) Lányok kitartás mindenkinek:))

2009. júl. 17. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!