Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám vissza szokatni...

Hogyan tudnám vissza szokatni a 6 honapos fiamat a babakocsiba? Ha bele teszem nincs el benne kb20 percnél tovább! ha menjünk valahova pl sétálni, akkor féluton elkezd benne feszengeni és sirni.

Figyelt kérdés
2009. júl. 6. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ül már,fel van állitva a háttámla neki?mert sokszor az a baj hogy nam tud nézelődni,unatkozik!Vagy esetleg melege van benne izzada háta,rakjál mögé,alá egy textilpelenkát hátha?!Esetleg babakocsira szerelhetö játékokal le tunád kötni vagy beszélj hozzá mond neki mit lát éppen merre mentek stb.
2009. júl. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tisztára mintha én írtam volna! Az én kisfiam 5,5 hós, de ugyanez a szitu! Én már feljebb állított ülőrésszel viszem, nincs teljesen ültetve, de majdnem, egy fokozattal van visszább! Játékokat mindig viszek, pelenka van a háta mögött, de mégis! Mondjuk az tuti, hogy ebben az időben nagyon rossz nekik, hogy hátulról melegítve vannak, mert az én kisfiam háta mindig beizzad, bármilyen vékonyan öltöztetem is!
2009. júl. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én néha hasra teszem a mózesrészben, így tud nézelődni. Szerencsére, ha emeli a fejét, pont kilát. Ha ezt is elunta, akkor felemelem a háttámlát, őt pedig hátrafordítom. Néha kendővel megyünk sétálni.

Szerencsére, ő pont séta közben szokott aludni, így mire megunja a látnivalókat, illetve elfárad a fejemelgetésben, döntött ülésben, be is alszik.

6,5 hós kisfiú anyukája

2009. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!