Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen elővigyázatosságra van...

Milyen elővigyázatosságra van szükség, ha a babakocsit nem lehet a járdán tolni?

Figyelt kérdés

[link]

Ennek kapcsán gondolkodtam el,hogy vajon megteszünk -e mindent,ha már nem tudunk ott közlekedni,ahol elvileg kellene.


2012. jún. 19. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg szabályosan mentek, ugye forgalommal szembe, sötét sem volt. Ennyi elégnek kellene, hogy legyen, hogy észrevegyék.. Gondolom az öreglány elcsodálkozott valamin és nem előre nézett..
2012. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én gyakran vezetek,szürkületben semmit nem lehet látni (ha szembe süt a nap akkor meg pláne).Minden beleolvad a környezetébe. Nem ítélkezni akarok,csak okosabb lenni. Fényvisszaverő mellényen kívül valami ötlet?
2012. jún. 19. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudsz semmit sem tenni, ha nem férsz el a járdán, akkor csak az út szélén tdod tolni, amennyire tudsz lejjebb húzodsz, de mást nem tehetsz. Nem egyszer ütöttek el már a járdán is gyalogost
2012. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj, annyira megrázó, ami történt. Ebben a cikkben ( [link] egy fénykép is van a babakocsiról, újabb fajtának tűnik (képről nem ismerem fel), az újakon meg van (általában) fényvisszaverő csík is. Olyan, mintha a képen lévőn is lenne, de így direkt fényben ez nem látszódik. Valóban jó ötlet, hogy esetleg egyéb fényvisszaverő csíkokat ráragaszt az ember a babakocsira, ahova csak tud (ha nincs eleve a babakocsin), vagy elemmel működő macskaszemet rak fel jól látható helyre, de ahogy már előttem is írták, sajnos járdán is gázoltak már el embereket. :(
2012. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!