Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell tenni akkor, ha a...

Mit kell tenni akkor, ha a baba fulladozik az ételtől, és nem kap levegőt mp-ekig?

Figyelt kérdés
Ti kerültetek már ilyen helyzetbe???
2009. júl. 5. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Nem lapátoltam elég gyorsan a tejpépet, sírni kezdett, és lecsúszott a torkán a következő kanálnyi pép.

Ő fuldokolni kezdett, én meg ösztönből fejre állítva ütögettem a hátát.

Nem lett semmi baj, csak megijedtünk.


Nem tudom, mennyi idő volt, pár tizedmásodperc lehetett, de nekem óráknak tűnt...

2009. júl. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2009. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, de ezt hogyan alkalmazhatom egy 10hós csecsemőnél? Én is fejre állítottam, ez volt az első reakcióm. Ez úgy emlékszem, valamilyen műfogás része, csak nem tudom, melyiké.
2009. júl. 5. 20:53
 4/5 anonim ***** válasza:

nálunk a tejcit nyeli félre a kislányom, ha nagyon mohó, sőt, múlt héten a papaverines csepp ment félre, nem vett levegőt, ráfektettem a combomra és finoman paskoltam a hátát, akkor kezdett köhécselni és jó mély levegőket venni. szörnyen megijedtem...

7 hetes kislány anyukája

2009. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ez elég gyakori mert nagyon mohó az én kicsikém. Anyatejes. Nálunk elég ha gyorsan felteszem a vállamra ahogy büfizésnél. Általában "krágog-köhhint" egy nagyot és már nincs is baj.
2009. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!