Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már semmi nem használ a...

Ha már semmi nem használ a görcsök megszüntetésére, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sajnálom szegény pici babát, hogy annyit szenved, tehetetlenek vagyunk, még ölben sem jó ilyenkor neki. Szopizna de azt ajánlották, míg nem ürül ki a pocija ne adjunk rá másik adag tejet. A cumi valamennyire megnyugtatja, de cumiztatni sem szeretnénk ha nem muszáj.
2008. ápr. 28. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk hasfájásra az Infacol vált be. Nem írtad, hogy miket próbáltál eddig, de ezen kívül van még más fajta szer is, kérdezd meg a patikába. A másik tanácsom, ha nem tud kakilni, próbáld meg hőmérőzni. Én se nagyon szerettem ezt a megoldást, de a kisfiamnak segített, és csak 2 hétig kellett, azóta rendben van minden. Sok sikert.
2008. ápr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is infacol-t használtam, meg masszíroztam a hasát, attól megnyugodott.sőt, lehet, hogy hülyén hangzik, de az én kislányom,mikor pici baba volt nagyon szerette, ha énekelek neki, felkapta a fejét, és csak nézett a nagy szemeivel, máig szereti, ésnem felejtette el, próbálgass te is ilyen modszereket.
2008. ápr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk az espumisan vált be. Az infacol is jó, de nem mindig használt. De ha ez sem segít, próbáld meg maszírozni a kis pocakot, felhúzogatni a kis lábát, bicikliztetni és közben játékosan beszélni hozzá, próbáld megnevettetni, hogy ne gondoljon a fájdalomra. A meleg fürdő is jót tesz neki. Ha nagyon sír és éhes is én elringatva, dudolászva szoktam a cicire tenni, olyankor szopizik csak. De az espumisan mindenképpen jó, 2 perc és már van hatása.
2008. ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem még az is segített, hogy melegítőpárnát raktam a pocijára. Meg masszíroztam is.
2008. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!