Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak magammal 2...

Mit csináljak magammal 2 hetes a kislányom és hatalmas félelmek sírási görcsök jönek rám ha nem akar aludni?

Figyelt kérdés
megideges vagyok hogy mikor felkel mi lesz segitsetek?
2009. nov. 19. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj nem vagy egyedül.Igaz mi már lassan 3 hósak vagyunk, de az alvás nálunk is mumus.Igaz azért sírógörcs nem jön rám, de ha alvásról van szó én is félek egy picit.Elég rossz alvó az első perctől fogva.

Kicsit lazíts, tudom könnyű mondani.Mégis mi a baj, nem akar aludni?Írj bővebbben.

2009. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
délután mikor felkel 3 és 5 közöt fentvan hajnal 1 és adig egész végig dajkálni kel csak akor nyugot ha etettem
2009. nov. 19. 11:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Hát ismerős.Nekünk volt egy két olyan nap amikor reggeltől éjfélig nem aludt.Gondolhatod.Hasfájós esetleg?Babakocsiban?
2009. nov. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én ezt anno úgy csináltam-mert volt, hogy elaludtam vele a székben, amikor már nem evett, hanem cumizott a cicimen, hogy játszócumit adtam neki, hanyatt feküdtem az ágyon és a gyereket a mellkasomra fektettem hason (ez nálunk a pocakolás):) ő is nyugodt volt, mert minden porcikájában érzett, és ha mélyen bealudt, visszacsempéztem az ágyába. (vagy így aludtunk reggelig) baleset nem lehet belőle, mert ott van rajtad, érzed! Jó nem túl pihentető, de legalább valahogy alszol (én sem bírtam éjszakázni) a másik meg h megzokja a pici h éjszaka alvás-az enyém 6 hetes kora óta átalussza az éjszakát és biztosan ez is segített...tudom, h milyen nehéz neked, volt, h én is sírtam az elején, de hidd el hamar elmegy ez az idő, élvezd ki inkább minden percét, amíg olyan kis pici mini-manó. (párat pislantasz és nem fog keresztben elférni az ágyon, hidd el) :) fel a fejjel!

6 hós kislány anyukája

2009. nov. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok, szerintem biztosan a hasa fáj...egy könyben olvastam, h az ilyen pici babák reflex-szerűen ha fáj valamilyük, cumiznak-ez fájdalomcsillapító-nyugtató hatású náluk. Csak hasfájásnál ez egy ördögi kör, mert minnél többet cicizik, annál jobban fáj a hasa. Én ez esetben (igény szerinti szopi ide-vagy oda), mindenképpen azt tanácsolom, h tartsad a 2 órát és játszócumit adjál neki!
2009. nov. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsó válaszadóval, de felmerül az örök kérdés: evett eleget előző szopinál a babám? mert ha nincs mérleg akkor nem tudjuk és akkor az is dilemma marad, hogy nem mégis éhes-e. nem egyszerű. 4 hetes baba anyuja
2009. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

előző előtti vok:

ha nem evett eleget, akkor nem lesz neki elég a játszócumi, nem tudja magát megnyugtatni, mert az éhség mint fájdalom jelen lesz. Ha a hasuk csikar, azt (ha nem olyan súlyos a helyzet) tudják "gyógyitani" a cumizással. (ha meg súlyos, akkor az espumisan cseppek pl. nekünk nagyon beváltak)

2009. nov. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!