Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valóban fejlesztenek és...

Valóban fejlesztenek és hasznosak babáknak való játékok, mint pl. csörgő, játszószőnyeg, mindeféle zenélők, stb?

Figyelt kérdés
Szeretnék vmit venni a 3 hós babámnak, de környezetem véleménye szerint ezek nem hasznosak, csak pénzkidobás és "mi is felnőttünk anno ezek nélkül is." Mik a tapasztalatok, mit érdemes venni, ill mit nem a gyereknek ebben a korban, aminek örül és ami fejleszti? Melyik játék mit fejleszt?
2009. júl. 4. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ez a mi volt regen,persze fol no nelkule is de ha szeretned es birod vedd meg neki.Nagyon hasznos es fejleszto jatek a jatszoszonyeg,fiamnak is van es sokat jatszott ott.
2009. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! a hasznosságukról sajnos nem tudok nyilatkozni, de szerintem mindenképp fejlesztik a babák készségeit. most tanul meg fogni, nyúl a dolgok után, és ezek a játékok úgy vannak kitalálva, h felkeltsék a gyerekek figyelmét. az enyém 4 hónapos és 1 hónapja kezd célzottan nyúlni a tárgxak felé, nagyon szereti a színes, lógó kütyüket. nem muszáj méregdrága dolgokat venni-egy csörgő 500ft, az nem tragédia-, ha van néhény színes játékod otthon, fellógatod az ágyrácsra vagy az ágy fölé, nagyon fog tetszeni neki
2009. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyerekem 9 hetes és nézegeti a pelenkázó fölötti színes díszeket, a játszószőnyeg figuráit is és a zenélő körforgóra is felfigyelt már. Színes, mintás kendőket tehetsz az ágyára.

Amúgy igen, érdemes venni ilyesfajta játékokat. A mosolya, a rugdalózása, öröme a hála érte és persze mindemellett fejlődik a látása, hallása, tapintása és az idegrendszere is.

2009. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jók ezek a játékok. Persze nem kell túlzásba vinni, de néhányat megéri venni neki. Főleg csörgőkből, rágókákból, azok nem is olyan drágák (500-600 Ft), de játszószőnyeget is lehet olcsóbban venni, ha nem ragaszkodsz ahhoz, hogy márkás legyen.
2009. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a játszoszönyeg nagyon hasznos mert hason is fogdossa a figurákat, és háton meg a hídon logo játékokat nézegeti az agyát kell ingerelni . Inger szegény környezet a káros mert akkor merengenek .Bugocsigát is ajálom,Igen a zenélö is leköti a figyelmét és így fejlödik.Én csak akciós, v, használt játékot veszek nirdetésröl. Az igaz hogy méreg drágák és használtan elérhetö árba vannak és kb. annyit is érnek.
2009. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is 3 hónapos korában kezdtük el körberakni játékokkal a fiunkat, és nagyon sokat fejlődött azóta! Először alig érdekelték a színes csörgő dolgok, aztán már egyre többféle dolgot csinált velük, felveszi, forgatja, nézegeti, átteszi a másik kezébe, rázza, rágcsálja, akár 5-10 percig is elvan 1 játékkal, ha olyanja van, sőt most már hasrafordul és úgy játszik. Ezek az ingerek nagyon fontosak! Sajnos a mi picink már kinőtte a játszószőnyeget 5,5 hós korára, mert nem tud fordulni rajta, de a járókában jól érzi magát. Egyébként többször próbáltam a szőnyeget, és csak kb. 3 hónapos korától érdekelte, de van olyan baba, aki nem szereti a játszószőnyeget. A Tescóban vannak olcsóbb játékok is, válasszatok azok közül!
2009. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!