Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tud kakilni a kicsim! Mit...

Nem tud kakilni a kicsim! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fél éves és a kezdetektől ritka a kakija. Most, hogy mozog meg egy picit eszik is 2-3 naponta van. A doki megvizsgálta azt mondta semmi gond ő ilyen fajta lesz. Nincs is úgy gond vele, amikor kisebb volt masszíroztam a pocakját az néha segített. Egyébként nagyon jó kedvű nem hasfájós. Kb 1 hónapja kellett neki adjak 2x1/4 glicerines kúpot,mert már 8. napja nem volt semmi akkor segített.

Most a 7. napnál tartunk kapott reggel egy 1/4-et most este meg egy felet, de semmi...

Tegnap este meg ma du.-n már kicsit nyugtalanabb volt, de most szépen alszik.

Mit csináljak, hogy kicsalogassam a kakit?


2009. júl. 3. 21:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 10 hónapos, anyatejes, és 4-5 naponta volt kaki mindig. Aztán amikor elkezdtünk kóstólgatni ezt-azt 6 hónaposan, már csak 6-7 naponta volt, de simán kijött neki, semmi baja nem volt. Használtam én is párszor kúpot, mert aggódtam, de kiderült, hogy egyedül is tud, szenvedés nélkül. A lázmérőzés nem vált be, de én egy egész glicerines kúpot adtam neki. Jártunk mi is úgy, hogy utána semmi, majd csak reggel lett nyakig... De mondom, abbahagytam, mert szépen ment egyedül is, csak ritkán. Kb. 8 hónaposan kezdett sűrűbben kakilni, azóta minden rendben.
2009. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!Nekünk a sütőtök vált be és a langyos víz. Érdekes, hogy a barack se hozta meg a várt hatást.

Nálunk is előfordul, hogy napokig nincs kaki, de a tőköcske mindíg bevált és imádja a kislányom.

2009. júl. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nálunk a hipp őszibarack alma bébétel mindig segít, ha egy délelőtt alatt sikerül egy üveggel megitatnom vele, akkor tuti a végeredmény. Amúgy egyszer magamon is kipróbáltam, még engem is meghajtott :)
2009. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon arik vagytok a sok segítséggel. Kicsit megijesztett a védőnő amikor közölte, ha nem lesz kaki hétfőig irány a klinika és kap egy beöntést!!!

Adtam neki őszibarackot, kamilla teát, glicerines kúpot és Espumisan cseppeket ja és pocak masszázst! Hát megjött a kaki szerencsére! Azt ugyan nem tudom, hogy a sok közül mi hozta meg, de a lényeg a végeredmény! :))

2009. júl. 6. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!