Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Turo rudit adhatok 8,5 honapos...

Turo rudit adhatok 8,5 honapos babamnak? Es milyen fajtat? Turot, joghurtot, sajtot mar eszik.

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
A legjobb rudi a milka rudi fini tejcsoki és két vékony rúd van benne.Könnyen tudja harapni!Finomabb mint a piros pettyes!
2009. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Csokit nem szabad, és mivel a Túró-Rudin van ezért én nem is adok a fiamnak aki 1 éves.

2 év után majd.

Persze sokan adnak ilyesmit már 8 hósan a gyereküknek.

Olvass után a csokoládénak! Hiperaktivitás, mogyoró miatt allergia stb...

2009. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Az én lánykám a rudibol csak a túrót eszi a csokit nem /nem is bánom/9 hónapos!
2009. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Én tanultam a hiperaktivitásról de sosem hallottam hogy a csoki ezt okozná!!!!!!!!!!!
2009. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
csak írom hogy a turorudi tartositoszeres de mindenki magán ügye mikkor ad ilyeneket.
2009. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
10 hós a kisfiam, én még nem adtam neki túró rudit. Szerintem ráér még a csokival... Az ilyen termékekben cukor, tartósítószer és ki tudja még milyen adalékanyagok vannak. Emiatt én csak babakajákat adok neki, illetve amit én főzök fűszermentesen. Később még annyi mindennel mérgezheti magát, ráér még megismerkedni ezekkel. Persze mindenki maga tudja!
2009. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.A csoki reszet amugy sem adnam oda neki.A csokival kapszolatban annyit,ha nem lehetne adni,akkor nem ertem miert gyartanak 7 honapos gyereknek csokis tejpepet.A hiperaktivtas meg nem egy turo ruditol alakul ki,hisz mogyorot nyomokban a HIPP babakeksz is tartalmaz.
2009. júl. 3. 22:00
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Mi kb hetente eszünk 9 hós kora óta. A csokit én :), túrót ő. Van amikor egy óriás pöttyöst benyom, 10,5 hós. Szerintem ha egy picit adsz neki semmi baja nem lesz.
2009. júl. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!