Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátokkal megyünk nyaralni....

Barátokkal megyünk nyaralni. Kisfiam 5 hós, a kislány 1,5 éves. Parázok már attól, hogy majd összefogdossa babám játékait esetleg, és elkap valamit. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 20:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%

Másfél évesen már nem vesznek a szájukba mindent, ha mégis leguggolsz a lányka mellé és elmagyarázod neki, hogy miért nem szabad. Ebből a szülei is kapcsolni fognak és legközelebb rászólnak ha ilyesmi történik. Ha pedig csak megfogja... na bumm. 1 éves korára be kell kerülnie a szervezetébe a súlyának asszem a (nem emléxem pontosan) x százaléka. Így erősödik és fejlődik az immunrendszerük. Ha pl. csak egy éves korától fogja hirtelen bekapni a sok sok bacikát a játszótéren, a szervezet nem tud vele mit kezdeni, és elég beteges lesz.

Szóval azért óvatosan az óvatosságal! Jó nyaralást, és lazíts egy kicsit!

2009. júl. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
33%
bocsi kimaradt a lényeg: szóval a súlya a x százalékával megegyező baci mennyiség. pl ha 10 kg a baba, akkor 10 dkg baci (csak hasra ütöttem tényleg nem tom pontosan)
2009. júl. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
Én is hasonlóan féltettem amikor ilyen pici volt,de később nem tudtam volna úgyse mit tenni ez ellen.Amikor már egy picit nagyobb lett és elmentünk egy másik babához játszani persze,hogy egymás játékát kellett rágcsálni.Fokozatosan hozzászoktam.Gondold azt,hogy előbb-utóbb úgyis lazulnod kell.Tudom,hogy nehéz,mert én is ilyen vagyok,de az sem jó ha a feszültséget érzi ilyenkor rajtad a babád.
2009. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%

Abszolut nem kell aggodnod, mert a bolcsodeben is egyutt jatszanak a gyerekek.

Amugy 5 honaposnak milyen jatekokat viszel? Kb. 1-2 kedvencet vigyel el neki, es azokkal ugyis akkor fog jatszani, amikor te is ott vagy veluk.

Azert szeresd a masik gyereket is, hogy a tiedet is szerethessek!

Meg foleg arra vigyazz, hogy a te 5 honaposod ne nyalogassa meg a 1,5 eves jatekat. Mert a tied fogdossa inkabb ossze, szerintem.

2009. júl. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
73%
Itt vajon milyen válasz lenne jó? Mert van mindenféle de kutyául le van pontozva az összes válasz!!!
2009. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!