Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátokkal megyünk nyaralni....

Barátokkal megyünk nyaralni. Kisfiam 5 hós, a kislány 1,5 éves. Parázok már attól, hogy majd összefogdossa babám játékait esetleg, és elkap valamit. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Én is rosszul vagyok attól, ha egy kisgyerek megfogdossa a gyerekemet, vagy akár a babakocsit is. Ha megyünk a buszon vagy a boltba, sokszor nagyobb gyerekek jönnek a babakocsihoz, ordítják: babaaaaaaaaaa. És esnek neki a gyerekemnek meg a játékának. Ne értsen senki félre, nagyon szeretem a gyerekeket de amikor az enyémet fogdossák rosszul tűröm.
2009. júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%

Igen ezzel én is ugyanígy vagyok. Ha más összefogdossa a játékokat, legyen az baba vagy felnőtt mindig lemosom utána. Sokak szerint ez hülyeség, de én ilyen vagyok. :) Pláne most hogy mindent a szájába vesz a kincsem, 6 hós.

Szerintem ne aggódj emiatt, ha a kislány összefogdossa, bekapja, mosd le és kész. Jó nyaralást!

2009. júl. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Akkor ne menjetek együtt nyaralni, ennyire egyszerű...
2009. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Azért ez enyhén szólva is túlzás. :S Megnézem mi lesz majd, ha a te gyereked lesz 1,5 éves. Nem lehet burokban tartani, ez pedig tipikusan az az eset. Semmi baja nem lesz a gyerekednek, ha egy másik gyerek megfogdossa a játékait.
2009. júl. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ha tényleg a barátaitok beszéld meg velük az elején,hogy te ezt meg ezt nem szeretnéd,és legyenek szívesek odafigyelni a kislányukra. Jó nyaralást!
2009. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Akkor majd figyelj oda,ha nagyobbacska lesz a tied, ne fogdossa ossze mas gyermek jatekait.Konyorgom masfeleves,biztos nem fogja megenni, de ha megis fizetessetek meg a szulokkel. Ha meg csak megcsocsalja dobd ki! De a legpraktikusabb megoldas, -Ne vigyel jatekot!
2009. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%

Műanyag játékot vigyél, mi is így jártunk, az uncsitesónk aki 2 hónappal idősebb a fiamnál összenyaldosta a kedvenc plüss állatkáját és miután mosógépben kimostam már nem kellett neki.

Szóval könnyen tisztítható játékot adj a babádnak.


Én megértem mind két oldalt, de szerintem is gusztustalan, hogy odaadd a gyerekednek azt amit egy másik gyerek összenyálazott. Viszont a túl nagy tisztaság sem jó....

2009. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem lesz semmi baja. Legalabbis en nem paraznek. Hozza kell szokjon az ember szervezete az Elethez.
2009. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Eszembe sem jutna, egyébként max. erősödik a babád immunrendszere.

És ha lenne egy nagyobb testvére a kisfiadnak, akkor elkülönítenéd őket?

2009. júl. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Ha barátod, akkor valószínűleg nem buta, ismeritek egymást. Ha az én barátnőm másfél éves fia eljön hozzánk, és megnézi a 6 hónapos fiam játékait, nem veszi a szájába, koszos kézzel sem nyúl hozzá, hiszen a szülei nem is engednék. Az más kérdés,hogy a nagytesók edzik a kicsit rendesen;-) Én nem szólnék a barátnőmnek ezért, az biztos.
2009. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!