Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki szülés (császár) után egy héttel már dolgozik?

Figyelt kérdés
Az egyik rokonom dolgozik már egy héttel a szülés után (2 gyerek van otthon, a nagyobbik 1,5 éves),a gyerekekre a mama vigyáz. Szerintem ez nem egészséges, annak ellenére sem, hogy a nő nem alkalmazott, hanem "a saját pecsenyéjét sütögeti", de ez azért már túlzás. Vélemények?
2009. júl. 3. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Minek neki a gyerek??? Nem normális...
2009. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Idióta.Minek szül az ilyen-és ha nem lenne nagyi???


Nem csak magával szúr ki a kicsikkel is,de biztos a nagyinak szülte..1éves baba mamája

2009. júl. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

hát, nekem elég furcsa. és a nagyi szoptatja, dédelgeti? és kinek mondja majd a gyerek, hogy anya???

Én mindig azt mondom, hogy 2 éves koráig a gyerek mellett ott a helye az anyának. Addigra nagyjából kialakul a kis tudata, fel tudja dolgozni azt, hogy ki kicsoda körülötte, meg tudja különböztetni a családtagokat. megérti hogy igen és nem, van egy kis önnálló világa. de eddig a pontig igenis az anyának kell elkísérnie a gyerekét!

2009. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Na. Két héttel a szülés után én is dolgoztam már. Én nem voltam se gyesen se gyeden. Itthonról tudom irányítani a vállalkozást. És ??? Egy percet sem vagyok távol a gyerekemtől. Mi a gond? Hogy nem a gyerekem tölti ki a 24 órámat? VAgy savanyú a szőlő? Jajj de könnyen leidiótáztok olyat, akit nem is ismertek...
2009. júl. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az ok, hogy valaki otthonról tud dolgozni, de az illetőnek nem otthon van az irodája, és más városokba is el kell mennie egy-egy nap, ha úgy alakul.
2009. júl. 3. 16:01
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Kedves utolsó, ha te a gyereked mellett voltál mindig, az LEHET, hogy más. A kérdéses anyuka otthon hagyta a gyerekét egyedül, nagyival. Órákra. Minden nap. Meg se próbálja ezek szerint szoptatni, hogy csak egy példát mondjak...
2009. júl. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Most akkor Én is 1 szemétládának érezzem magam,meg 1 rossz anyának mert mikor a babám 1 éves lesz viossza kell mennem dolgozni????így is elég szarul vagyok,most olvasván a válaszokat még szarabbul.....
2009. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedve utolsó! Azért ne hasonlítsd össze az 1 éves babát az 1 hetes újszülöttel! És pláne ne érezd magad rosszul emiatt! Gondolom anyagi okok miatt, vagy azért kell visszamenned, hogy nehogy elveszítsd a helyed! Az illető megtehetné, hogy otthon marad legalább néhány hónapig!
2009. júl. 3. 16:16
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem rólam mi a vélemény, hanem azt, hogy erről az adott szituációról mit gondoltok. Arra, hogy én mit csináljak és mit ne, nem vagyok kíváncsi, mert azt el tudom dönteni magam is.
2009. júl. 3. 16:22
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell valakit lehurrogni meg ilyen ocsmányul beszélni róla azért mert fel mert tenni egy kérdést. Ha nem vagy kiváncsi a kérdésére és a válaszokra nem muszály kommentárt fűzni hozzá, főleg nem ilyet.Ezt az utolsó válaszolónak írtam
2009. júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!