Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen "játékot" adjak a 3...

Milyen "játékot" adjak a 3 hós babámnak? Mi köti le ilyen korban a figyelmüket? A játszószőnyeg mennyire jó és kihasználható?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
az én 3 hónapos lányom egy hónapja szereti a játszószőnyeget, rugdossa a lelógó cuccokat. a csörgőket is szereti, meg a rongyit, aminek rágóka része van. én a fa járókába is elkezdem már most beszoktatni, így van egy egész kis birodalma a sarokban már most, ahol elvan magának. azt látom folyton, hogy váltogatja a csörgőket a kezében, nagyokat visít, és nagyon tetszik neki az egész. kb. olyan lehet, mintha te elmennél egy nagy vidámparkba:)
2009. júl. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 4,5hós, 3hónapos volt mikor vettük neki a játszószőnyeget tornázóval. Imádja. Van hogy két órán keresztül rúgdal,ütöget,tapogat,zörög,zenél,kiabál, sikongat... Addíg teszem a dolgom én is. Nagyon szeretjük :o)
2009. júl. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A felűlről lógatható játékok (és emiatt a játszószőnyeg) nagyon jó! Nagyon élvezi az én babám leboxolni őket, akár 1 órát is el tud velük játszani! Már ott tartunk, hogy el-el kapja egyiket másikat :) Mással egyedül még nemigen foglalja le magát, kicsit még a pihenőszékbe le lehet ültetni, forgatom, hogy mindig mást lásson, de ez csak kaja után jön be, amikor eszi az öklét közben :) Egyébként bármit szeret, ha mutogatok neki, az ölembe szoktam előre nézve fektetni, és előtte játszom neki valamivel, az általában érdekli. Még a csuklócsörgő tetszhet neki ilyenkor, mert ha már felfedezőfélben van, rákap a kezére, és ahogy mozog, az csörög :)

Egy 3 hós baba anyukája

2009. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!