Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bébikomp hinta funkciója...

A bébikomp hinta funkciója kihasználható?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy ilyen jellegű kompot, bár még csak 5 hónapos a kislányom, de imádja felfedezni a világot és arra gondoltam, hogy veszek neki egy hintázósat amit kint használnánk az udvaron.Vagy az nem túl praktikus, könnyebben elesik vele és ha csak hintázna?
2011. júl. 17. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van és imádja 8 hónapos a kislányunk még a 30 hónapos lányunk is szeret még mindig benne hintázni.

[link]

2011. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyébként én nem ajánlom a bébikompot, mert rossz mozdulatok rögzülhetnek be, balesetveszélyes és később az iskolában tanulási nehézségeket okozhat és az idegrendszer nem megfelelően fejlődhet. Nekünk ezt mondta a gyógytornász, a védőnő és a gyerekorvos is - és igen, feltételes módban, mert nem feltétlenül okoz gondot -, és én nem szívesen kísérleteznék a gyermekemmel, hogy vajon neki árt-e a komp....

Itt volt egy kérdés, érdemes végigolvasni a válaszokat (főleg a kérdező utolsó kommentjeit):

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2011. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!