Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is ilyen, vagy...

Más babája is ilyen, vagy csak én rontom el?

Figyelt kérdés
5 hós a lányom és egyfolytában nyüszög.10 percig nincs el a játékaival.Semmit sem tudok töle csinálni!Ha nem reagálok egyből a nyüszire akkor olyan ordításba kezd mint akit nyúznak.Nem tudom mit csináljak vele, hogy szoktathatnám le erről?
2009. júl. 3. 11:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy a nagy melegtől nyűgös? Megviseli a kis szervezetüket ez a hőség. Ha van járókátok tedd olyan helyre ahol lát benne és beszélj neki mindig hogy hallja a hangod.
2009. júl. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
az enyem is pont ilyen. persze a kornyezetem szerint en rontottam el, de en nem erzem igy, mert soha nem kaptam fel az elso nyoszorgesre, de azt sem vartam meg amig lilara sirja a fejet. en inkabb megadom neki azt a testi kotodest amit igenyel, csak hat nagyon faraszto. szerintem ezt nem lehet elrontani, csak vannak babak akik jobban igenylik a jelenletunket, foglalkozast, van baba aki nyugodt es egyedul is elvan.persze akinek ilyen a gyereke az azt mondja, hogy en elkapattam az enyemet. hat ez van, ezzel probalok boldogulni.
2009. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
az enyém nagyon nyugodt, és elvan magának, akár egy órát is, de én se mondom azt, hogy elkapattad. van egy barátnőm, koppra ugyanúgy neveljük a gyerekeket, az övé mégis több törődést igényel. minden ember más, minden baba más. biztos, hogy nem kapattad el, egyszerűen ő ilyen.
2009. júl. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én 8 hós kisfiam is pont ilyen. Állandóan mellette kell lennem, ha kimegyek a látószögéből ordít mint akit ölnek:) Nem igazán tudtam róla leszoktatni, a megoldás az volt hogy vittem magammal minden fele:)Pl ha a konyhában van dolgom beleültetem az etetőszékbe, ott elvan egy ideig (bár nem sokáig)

2009. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat!Néha Úgy felbosszant az örökös nyüglődése! Most már látom hogy nem csak ő ilyen.Már nem tudok milyen szórakozást neki kitalálni.
2009. júl. 3. 11:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem most 1éves,és most játszik el magába,sőt átmegy aszobájába és egyedül is elvan.
2009. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos az én babám is ilyen. 6 hónapos, de még mindig rettegek az újabb és újabb napoktól. Már állandósult a fejfájásom, mert olyan hangon nyüglődik, zsémbel, hisztériázik, visit, hogy még a szomszédok is felkopognak. Én rengetegek foglalkozom vele, 15 percenként más-más szobába játék, sokat van ölben, próbálom altatni 3 óránként, nehogy túlpörögjön és azért is kiboruljon. Velem alszik, párom azóta külön. Tudom, én rontottam el, mert annyira szeretem, de annyira fáj és annyira tehetetlen vagyok, hogy ennyire elégedetlen, boldogtalan baba. Persze vannak jobb napok is, amikor kacag, eljátszik magában, de sajnos 80%-ban inkább a panaszkodás van. Én már annyira elfáradtam, mert 2 óránként szopik is. Egyszerűen én sem tudom, hogy mi a megoldás. Ma kezdtem el azt csinálni, hogy amikor rákezd, rászólok, hogy nem és beviszem az ágyában. Pl. most is már nem sír, hanem gagyarászik a játékának. Lehet, hogy ez is rossz megoldás, de már annyira kivagyok, hogy még az ölemben is panaszkodik, sőt még a lábait is idegesen egymáshoz dörzsöli. A lányod mióta ilyen?
2009. júl. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Most nálunk is ez van porondon. 5 hónapos, eddig nagyon szépen elvolt, de 1-2 napja megőrít! Alig ebédelt, majd addig dünnyögött, hogy most a játszószőnyegén elbólintott. Alig tudom elszórakoztatni, pedig általában ezt maga megteszi, sokáig el szokott lenni. Ha kézbe/ölbe veszem, egy picit jobb, de az egyikünknek sem kellemes, annyira izzadunk, hogy összefolynak az izzadtságcseppjeink. Én is a nagy melegnek tudom be! Remélem hamarosan mindenkinél jobb lesz!
2009. júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11:13as valaszolo vagyok: en megertem, mert en is hasonlo cipoben vagyok es nagyon faraszto, csak panaszkodni tudok neha. nekem az esik rosszul, hogy a kornyezet meg ugy konyveli el, hogy en csinaltam magamnak, hat viseljem a kovetkezmenyeit. ahelyett, hogy egy pici fizikai segitseget nyujtananak, allandoan a biralatot kapom. bocs az Off-ert, csak ritkan van alkalmam mas hasonlo helyzetu anyukakkal dumalni, intha mindenkinek "tokeletes" gyereke lenne...
2009. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem is tudom már mióta ilyen.Kb talán 2-3 hete.Ez a hülye idő csak rátetéz! Estére már annyira lefáradok idegileg, hogy elaludni is alig tudok.Legalább éjszaka aludna!De nem, van hogy 2 óránként felkel.Ha 2x kel egy éjszaka, már jó!Újabban nappal is alig akar aludni!Én is figyelek rá hogy idelyében letegyem, de van hogy egész délután képtelen elaludni bármit teszek.Na akkor aztán kibírhatatlan.Bocs hogy hosszura sikerült, de jó kiadni magamból!
2009. júl. 3. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!