Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is ilyen, vagy...

Más babája is ilyen, vagy csak én rontom el?

Figyelt kérdés
5 hós a lányom és egyfolytában nyüszög.10 percig nincs el a játékaival.Semmit sem tudok töle csinálni!Ha nem reagálok egyből a nyüszire akkor olyan ordításba kezd mint akit nyúznak.Nem tudom mit csináljak vele, hogy szoktathatnám le erről?
2009. júl. 3. 11:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
11.33-as vagyok,tényleg én is átétem mindezeket,sírtam,katasztrófa volt minden nap.Amióta mászik,metanult felállni,már lépked is,azóta sokkal nyugodtabb,és felfedezi az egész lakást,tetszik neki,hogy odamegy ahova akar,és nem te cipeled.Kikell várni,türelem!!!! Kitartás mindenkinek,és ne magatokat hibáztasátok,mert biztoa rengeteget foglalkoztok a babával,é sez csak jó!Majd meghálálja meglátjátok!
2009. júl. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt akartam kérdezni, ma már sírtam is, a kisfiam 6 hónapos, és semmi nem jó neki, persze mindenki szerint elrontottam, nincs sokat ölben, csak egyszerűen nem hajlandó egyedül játszani, régen pedig úgy el volt egyedül is. Aztán persze jön anyósom azzal, hogy mert nincs elég tejed, komolyan ma már majdnem neki ugrottam. Mindig ezt mondja, mióta megszületett, és duplákat hízik, persze tej nélkül nem tudom hogy csinálja. Szóval remélem ha elkezd kúszni jobb lesz. Bocs az offért, de nekem is jól esett kiírni, és nem vagy egyedül, kitartás.
2009. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást!Jó kibeszélni a dolgokat, mert mire a párom hazajön a hajam hullik!Végre elaludt a kis Vacak.Ha felkel 1 óra hosszáig jókedve van, utánna kezdődik minden előről.Addig erőt gyüjtök!!!!
2009. júl. 3. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!