Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szokassam rá a babám a...

Hogyan szokassam rá a babám a cumisuvegre?

Figyelt kérdés
A babám 8 hónapos, mostanáig szoptattam, de már elég kevés a tejem, szeretném pótolni tápszerrel, de nem fogadja el a cumisuveget, próbáltam másból itatni de a megfelelo az uveg lenne. Van valakinek jó otlete, hogyan csináljam?
2009. júl. 2. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg itatópohárból,az már ebben a korban úgyis praktikusabb mint,ha a cumisüvegre szoktatnád rá,szerintem.
2009. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csőrös pohárka esetleg?Én meg azt gondolom ez lesz a legnehezebb a cumisüvegről leszoknunk...:-(((15hós)
2009. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az Aventes cuminak hasonlít a legjobban az anyamellre, próbáld ki hátha azt elfogadja! Az én kicsim is tápszeres, és csak ezt a cumisüveget fogadja el.
2009. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
V a Tommee Tippee cumisüveg mert annak még az "állaga",tapintása is olyan mint a cicié!
2009. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!