Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reggel 8 óta nem eszik a...

Reggel 8 óta nem eszik a babám, mit csináljak?

Figyelt kérdés

5 hónapos, anyatejes (5 napja próbálkozunk a hozzátáplálással).

Tudom, lehet a melegtől, meg ráadásul most bújt ki két foga is alul! De ami jobban aggaszt az az, hogy ma kapott először almás-sütőtököt reggel, pár kanállal evett csak, de akkor is félek hogy valami ez miatt nem stimmel! Ahogy mellre akarom tenni üvölt, mint akit nyúznak! Egész nap nyűgös...Ráadásul délelőtt óta teljesen száraz a pelusa! Vizet próbáltam neki adni, ivott is valamennyit, de mindig csak pár kortyot, szerintem az kevés...

Szerintetek mi lehet a baj?


2009. júl. 2. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Felhívhatnád a dokit, meg a védőnőt.

Az, hogy nem eszik, nem "baj", éhen halni nem fog. Ha jön a foga, képes napokig nem enni....

De az , hogy nincs pisi, már aggasztóbb...

2009. júl. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez van 3 napja. Éjszaka felkeltem 4x is, és mikor "önkívűletben" van jól szopik.
2009. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Orvos! Ha nem eszik és nem is nagyon iszik, akkor ebből könnyen kiszáradás lehet, inkább meg kellene előzni.
2009. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez szopi sztrájk szerintem. Napközben próbáld alvás után közvetlenül szoptatni, a kaját most hagyd, amíg a cicizés megint teljesen oké lesz. Kérdezz szoptatási tanácsadót ha nem boldogulsz: www.lll.hu
2009. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 4 hónapos és szopik, de egy pár napja nem akar enni! A vizet nem szereti és kipróbáltam a Hipp szomjoltó italt és azt nagyon szereti! szerintem próbáld meg te is! Kíváncsi vagyok, majd írd meg!
2009. júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Közben sikerült megszoptatnom! Igaz csak egy ciciből (mindig le szokta szívni mind a kettőt), de már ez is valami! Nagyon meg voltam ijjedve hogy baj lesz! :(

De igazad van, a hozzátáplálást azt hiszem most egy ideig hanyagolom!

2009. júl. 2. 20:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!