Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám szerda óta eszik tápszer...

Babám szerda óta eszik tápszert reggel szopi helyett?

Figyelt kérdés
Este még szopil.Kiválthatom már azt is szopira ilyen hirtelen?már alig van tejem?
2011. jún. 17. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nincs tejed mi a kérdés? éheztetni nem kell, nem mumus a tápszer hanem anyatej pótló tehát nem kiváltod vele az étkezést hanem helyettesíted jobb híján
2011. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
most mit is akarsz kiváltani mire?
2011. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szopizzon, amennyit tud, s aztán adj neki mellé tápszert; még jobban is fog tőle aludni.
2011. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Adj neki este cicit, és utána tápszert, megeszi ha éhes. Nekem 11 hós volt a fiam, amikor már csak este volt cici, és éreztem is nincs tejcsi, majd adtam utána tápszert, és kb 2 hét múlva nem is kérte a cicit, elfordult. Addigra szoktatta le magát, mert már csak megszokás volt neki.
2011. jún. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!