Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kellene aludni 7...

Mennyit kellene aludni 7 hetes babának?

Figyelt kérdés
Szerintem keveset alszik a babám. Napközben 1-1 órára elalszik kézben, de ha letesszük kb fél óra múlva sírni kezd... Éjszaka éjfélkor kel, szopizik, alszik, majd fél4-4-kor ismét kel, viszont 6-7ig nem alszik vissza. Ráadásul mivel hasfájós 1,5 hete köztünk, ill néha mellkasunkon alszik. Hogy szoktathatnánk vissza a kiságyba?
2009. júl. 2. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezt!

Veszteni valód nincs...

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Többet kéne aludnia de mivel hasfájós a pici ezért alszik olyan keveset.Gondolom a görcsök ébresztik fel.Melegíted a hasát mikor a mellkasodon alszik és a meleg hatására a görcsök is oldódnak.Kérdezd meg az orvost mit ajánl rá.Espumizan,Infacol,Gripe writter/Nem bitos,hogy helyesen írtam./,BABYNOS krém kipróbálhatod segíti a bélmozgást és segíti a pukik távozását körkörösen kell a hasát masszírozni.Nem biztos hogy jó lesz.Az orvosoknak van egy receptjük Papaverines.Nemtudom hogy a tiéd ismeri e de jó szokott lenni.Addig is kicsivel melegebb fürdő jó a hasának csak legyen jól benne a melegvízben.A büfiztetés is nagyon fontos.Minden jót.30 hetes km.
2009. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Nos, most tartok a 4. szernél, túl vagyunk az infacolon, az espumosanon, a gripe wateren, most sab simplexet kap. Papaverines cseppünk is van, de azt csak akkor adhatom, ha minden kötél szakad, egyébként sajnos nem használ nála. masszírozom gyógynövényes pocakmasszázs krémmel, büfiztetem, kb 20 percet, hason alszik ha leteszem. Vasalok a pocijára pelust és tornáztatom is. Sajnos nem igazán segít egyik sem. doki szerint majd kinövi...

2009. júl. 2. 18:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!