Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hetes babának el "kell"...

Két hetes babának el "kell" tudni aludni szopi után nem cicizés közben is? Vagy amÍg el nem alszik hagyjam cumizni akkor is ha nem szÍvja?

Figyelt kérdés

Bajban vagyok én ezzel az igény szerinti dologgal...összefolynak az etetések, sokat van ébren:(...

Hogy csináljam jól?!


2010. okt. 22. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
én nagyon sokáig csináltam úgy, h elaludjon rajta! volt, h cak 5 perc kellett, volt h fél óra. mióta nem alszik el cicin, azóta vagyok gondban néha, h most végzett már, v játszik, v eszik még... :)
2010. okt. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Ott az egyik oldal:"Ne hagyd csüngeni rajta mert felázik a cicid, megszokja, ne csak mellen tudjon elaludni...)

Meg a másik: "addig kell hagyni cicizni amÍg akarja..."

Nem tudom. Ja, arról nem is beszélve, hogy belekeveredek, elvesztem a fonalat, h melyik mellem következik(mindkettőből kap egy evéskor, hogy legyen), főleg ha a kétóránkénti/háromórnkénti szopi másfél órás...

Tök homály az egész lassan:(

2010. okt. 22. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennyi idős babánál átlag 20 percig kell szopiznia, ennyi idő alatt tud eleget enni. Mivel pici még és tapasztalatlan hamar elfárad, sokat pihen közben.

Az én lányom mindig cicin aludt el, az esetek 95%-ában még most is. 7,5 hónapos. Engem nem zavar, majd ha már nem kell neki a cici, akkor megtanul nélküle aludni. Prógáltuk már cumival is megy csak nehezebben.

Ha nem akarod, hogy cicin aludjon el, akkor azért még most kell tenned amig ilyen kicsi. (bár én nem birom hallgatni, hogy sír!)Kérdezzd meg, hogy hogy tudod átszoktatni.

Lehet, hogy neked könnyebb lenne, ha nem igény szerint szoptatnád, hanem időre. Ez ügyben beszélj a védőnőddel.

sok sikert, kitartást!

2010. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam ilyen idős korában volt hogy 1 órám keresztül volt cicin, nem ázott fel a mellem, és nem lógott rajta nagyobb korában. Amikor már teljesen aludt, akkor kicsúszott a szájából a cicim, vagy én vettem ki. Kb. 1 hónapig szinte csak cicin volt a gyerkőc, mert 2-2,5-3 óránként evett. 1 hónapos kora után már ha nem kellett neki kiköpte, és nézelődött. 20 hónapos, még most is cicizik és aztán elalszik. Engem nem zavar, és nem bántam meg, hogy így csináltam.
2010. okt. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!