Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az anya streptococcus...

Ha az anya streptococcus fertőzött, akkor minden esetben elviszik a babáját megfigyelésre napokra a koraszülött osztályra?

Figyelt kérdés

Valahol ezt olvastam, hogy napokig inkubátorban tartják és az anya nemigazán láthatja - függetlenül, hogy teljesen egészségesnek néz ki.

Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?


2009. júl. 2. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
nem tudom de nekem nem találták az eredményt biztonság miatt így kaptam rá szülésnél gyogyszert
2009. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de akkor a babáddal lehettél, ugye?
2009. júl. 2. 16:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Én hordozó vagyok. Szülésnél antibiotikumot kaptam, és a babámtól vettek vért, de nem vitték el tőlem. Negatív lett az eredménye.
2009. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem most kezelték antibiotikummal és kúppal,rákérdeztem a tanácsadáson hogy szülésnél kell e kapnom valamit emiatt és azt mondták nem,de én azért fogok szólni biztos ami biztos.egyébként az első terhességemnél még csak nem is szűrték a streptococcust,akár lehettem is volna hordozó a kutya sem törődött vele,szerencsére nem lett semmi gond.
2009. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem pozitiv lett az eredmény, szülés közben kaptam 2 adag injekciót és ennyi. A továbbiakban semmi gond nem volt.Velem lehetett a babám.
2009. júl. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem vették le szülés előtt és csak annyi volt, hogy asszem 2 óránként kaptam antibiotikumot ellene szülés közben. Végül császár lett de szerintem ettől függetlenől se tették volna inkubátorba.
2009. júl. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is pozitív lett szülés előtt a tesztem. Nem vették el a babám, csak az ő vérét is megvizsgálták. Akkor veszik el (azt hiszem) ha ő is pozitív, de ennek kicsi az esélye, mert ha rólad kiderül, kapsz szülés közben 2 adag anitbiotikumot. Így amikor már őt nem védi a magzatburok, akkor sem fertőződik meg.
2009. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg sem nézték szülés előtt annak ellenére h mondtam a dokimnak akinek nem kevés pénzt adtunk a gondozás alatt!Majd a szülés után beszürkült a kislányom és súlyos ox.hiányos állapotba került,70%os tüdőgyulladása volt,azonnal szállították egy nagyobb kórházba,ahol inkub.gyógyszer és ox.!2 napig nem láttam míg a könyörgésemre meg mert bedurrant a cicim átvitt a párom ebbe a kórházba,ráadásul akkor p....ok voltak a saját dokimat beleértve h 2 napos mŰtötten-császár-a párom vitt át (45 perces út) szóval nekem elég neg.élmény volt ez a dolog......nagyon vigyázni kell!
2009. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves utolsó válaszoló, nagyon sajnálom, ami veletek történt, remélem már jól vagytok, mind lelkileg, mind egészségileg.
2009. júl. 3. 07:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Köszi szépen,most már talán rendben vagyunk!Egy eleven kis ördögfióka lett belőle,10 hós és kiscsajszi!Sokat jártunk dokikhoz,meg torna volt ezerrel meg úszás....Úgyh rendbe jött-kopp-kopp-kopp

Minden jót:)

2009. júl. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!