Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell a hasmenéssel...

Mikor kell a hasmenéssel orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

úgy értem,hogy honnan tudom,hogy a foga miatt van-e?

a feneke piros,nyűgös-tehát fogzásra utalnak a jele,de a széklete hasmenésre-bűzös,sárgás.a sárgabarack meghajtotta 2 napja,de azóta az már csak kijött...diétán kivül érdemes megmutatni a dokinak?


2009. júl. 2. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is hasmenésük volt.5 nap után végre tegnap lett vége!

Én is megijedtem és elvittem orvoshoz, antibiotikumot kaptunk, s attól másnapra elmúlt.

Nekem smekta pór mellett is naponta ötször kakilt.

Lehet, hogy csak tényleg a foga jön, de szerintem inkább mutasd meg orvosnak!

2009. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is vittem már el orvoshoz hasmenéssel Normaflort és smectát kellett vennünk a patikában. A köv. hasmenésnél csk telefonon beszéltünk ugyancsak normaflort és smectát javasolt, de azt mondta, hogy ha 2. nap is megy a hasa, vigyem el.
2009. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babámnak is lassan 1 hete van hasmenése. Normaflort kell adnom neki, meg szénhidrát-diétán van: alma, krumpli, sárgarépa, banán, illetve ezek kombinációját ehet, meg természetesen tápszert. Tegnap már csak kicsit lazább volt neki, de ma megint bűzös, sárgás-zöldes és nem vizes, hanem nyálkás. Most már teljesen kész vagyok. Holnapig nem lesz jobb, megint hívom a dokit. A Smecta recept nélküli?

2009. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi

azt adom neki-meg almát,banánt

is

2009. júl. 3. 10:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!