Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy bébim ne...

Mit csináljak, hogy bébim ne sírjon evés közben?

Figyelt kérdés

Ma megvártam,hogy éhes legyen a babóm és akkor kínáltam neki a pempőt/krumplit anyatejjel/,evett is belőle,de közben nem kimondottan sírt,de "sirókázott".

utána szopizni sem sokat szopizott!


2009. júl. 2. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Én a cicit előre venném. Függetlenül a korától.


Egyébként, menni idős?

2009. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
4,5 hónapos,most kezdtük kóstolgatni a pempőket!
2009. júl. 2. 14:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy már nagyon fáradt volt? Az én kislányom akkor szokott nagyon nyöszörögni, sírni, ha már fáradt. Ilyenkor inkább tápszert kap, mert azzal nem kell annyit dolgoznia, mint a kanalazással.
2009. júl. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Talán még nem akar kóstolgatni. Pár napra hagyd, ráértek még. Az én kislányom az 5. hónapot betöltötte, amikor elkezdtünk próbálkozni.

Barátnőm kisfia 8 hónapos koráig cicin kívül mást nem akart.


Minden baba más.

2009. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sztem kezd a hozzá táplálással úgy ,hogy cicit kap először és utána kóstoltasd csak.

Én először leveket,meg gyümit adtam neki,és amikor már ezek mentek akkor jött a főzi de addigra ez be is állt neki és mivel a cicivel jól lakik de kóstol mást is szép lassan rá fog jönni,hogy a másik is fini és tartogatni fogja a helyet neki és kevesebbet cicizik és saját magát fogja majd átállítani.

De lehet,hogy még neki várni kell egy kicsit mert még nem kész rá,akkor várj egy hetet és próbáld meg újra.Még nagyon picike ha vársz egy pár napot nem lesz semmi,de emlékezni fog rá,hogy már kapott ilyet és lehet már jobban fogja szeretni.1éves baba mamája

2009. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az almát,őszibarackot,tejpépet szépen eszi,nem sokat adok Neki,mert még nem akarok étkezést kiváltani!alvás után csinálta a "balhét"a kincsem!
2009. júl. 2. 15:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az édes gyümölcsök után ez a krumplis anyatej nem igazán jött be neki;-) Az én kislányom mindenevő volt (most is az- már 1 éves!), de ezt a pempőt egyáltalán nem ette ő se, csak ha valami más is volt a krumplin kívül benne pl. répa, banán.
2009. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!